Chapi @ środa, 22 Sierpnia 2001 00:00

Co dwa dni pojawia sie nowa wersja tego i tak bardzo dobrego emulatora GB/SGB/GBC pod DOS (ja wole no$gmb, a pod Windoz REW ale...). Nie wiem co nowego bo krzaczkow nie czytam... [Download z EmuManX]

Faust @ Wtorek, 1 Maja 2001 00:00

GeoShock powraca do świata żywych już niedługo:)

Faust @ Poniedziałek, 30 Kwietnia 2001 00:00

Pojawiła się nowa wersja AdriPsx. Poprawki w tej wersji update: 2018-02-06 przyśpieszają i optymilizują odczyt z CD, a także dzięki modyfikacjom GTE zwiększyła się ilość obsługiwanych gier i dem. Następny numerek powinien przynieść obsługę CDXA.

Dalthon @ Sobota, 28 Kwietnia 2001 00:00

Tak jak dawno, dawno temu obiecałem Top10 dla GameBoy'a, nie zostało skrócone do 10 pozycji (w tej chwili są to numery od #420 do #440) :))))) - ale ten stan nie będzie trwał wiecznie (macie cały weekend na ściągnięcie)! Aaaaa, na T2E też jest D-Boy v0.58 :-)

Faust @ Poniedziałek, 2 Kwietnia 2001 00:00

Niektórzy złom bardziej cenią [początkowa cena 10zł]... ktoś da więcej?.

Faust @ środa, 14 Marca 2001 00:00

Hmmm... jeżeli ktoś potrzebuje romów powinien odwiedzić tą stronę;). Oczywiście linki tylko zagraniczne, ale czasami tonący i brzytwy się chwyci;).

Faust @ Poniedziałek, 5 Lutego 2001 00:00

Uhhh... od paru dni zmagam się z ustawieniem mojej karty sieciowej 3Com509 pod tym miłym wizualnie systemem.... bez żadnych skutków, jeżeli umiecie coś doradzić lub macie podobne problemy z "BE" systemem zerknijcie na tablice BeOS'a. A nuż razem coś się uda wymyśleć:). Tablica nie wymaga rejestracji [jak zresztą większość].

Faust @ Sobota, 3 Lutego 2001 00:00

Nastał czas przemianowywania romów dla N64;). Jak w pozostałych przypadkach ta edycja - Google nakładki pozwala na poprawę zippowanych romów, rozpoznaję około 870 gier [bez dem].

Faust @ Piątek, 5 Stycznia 2001 00:00

jest najmłodszym projektem wśród emulatorów PSX, najmłodszym i najpoważniejszym. Dziwnym trafem, parę miesięcy temu, do sieci przenikło beta demo tego emulatora. Cóż, po becie dema nie można się wiele spodziewać, nie emuluje dźwięku, często zamiast koloru dostajemy odcienie szarości [więkoszość wstawek filmowych jest odgrywanych w szarościach], nie mówiąc już o braku obsługi kart 3d. Jednak trzeba pamiętać, że jest to tylko beta - beta dema, czyli coś co nie jest skończone nawet w 30 procentach:). Jest to obecnie najlepszy emulator PSX, potrafi uruchomić większość gier z PSX [wersja oficjalna dema ponoć potrafi odpalić 80% oprogramowania z konsoli] i czyni to z perfekcyjną predkością [jak na emulator], do największych wad należy brak obsługi "memory card", nie możemy także » więcej

Faust @ Piątek, 5 Stycznia 2001 00:00

Wstęp Pewnego zimowego dnia wpadł mi w ręce emulator konsoli N64, natychmiast znalazłem na sieci romy i wpadłem w fascynację jak można sprzęt tak rozwinięty technicznie zaemulować na PeCecie. Pojawił się jednak pewien mały zgrzyt, emulacja Joy-a N64 na klawiaturze stanowiła problem ze względu na dużą liczbę przycisków. Zacząlem się rozglądać za programowanym Joy-em, niestety cena takiej przyjemności nie należy do najniższych [Gravis Pad Pro kosztuje około 120zł]). I w tym momencie natknąłem się na stronę www.ziplabel.com. Znajduje się na niej oprogramowanie i schemat przeróbki Joy-a PSX, tak aby można go było podłączyć do PC, poprzez port równoległy [lpt:]. Przeróbka ta jest bardzo prosta i wymaga minimalnych nakładów finansowych. Pamiętaj, że wszelkie przeróbki » więcej

Faust @ Piątek, 5 Stycznia 2001 00:00

Intro Stworzyłem ten plik aby pomóc ale także z jeszcze jednego wzgledu..... Czytając listy dyskusyjne dostaje k...icy czytając texty z cyklu bleem to kaszana mam to i to i mi nie chodzi itd. Wykorzystałem w nim wszystkie swoje wiadomości związane z Bleemem a takze info zamieszczone na www.bleem.com. Od początku uważam że Bleem jest dobrym stuffem a jego twórca jest GENIUSZEM informatycznym !!!! Mam nadzieje, że pomożecie i zakceptujecie mój pomysł. Bede starał sie zamieszczaa w tym pliku wszystkie znane mi problemy i ich rozwiązania związane z BLEEMEM. pozdrawiam Creep (II) D3D i Video Support D3D i Video Support 2.1 Ustawienia Kart Graficznych W nastepnej wersji !!!! Już niedługo troche trza poszalec z tym :)))) 2.2 Generalne Ustawienia System Memory: Jesli twoja karta posiada opcje wykorzystywania » więcej

Luc @ Poniedziałek, 4 Grudnia 2000 19:39

Zapraszam na strony serwisu C64 POWER, gdzie umieszczam kilka dobrych emulatorów Commodore 64 (nie tylko dla PC, ale także dla Macintosha i Amigi). Zachęcam do przeglądania 3 nowych recenzji gier - takie hity jak Scenario z pewnościa opłaci się poznać i ściągnąć! Jeszcze w dziale Download/SIDy czeka do pobrania "Sentymentalny Pack Muzyczek" - format MOD. Nie są to muzyczki z Commodore 64, lecz stylowane na tym komputerze. Extra sprawa! To do zobaczenia na C64 POWER!

Dalthon @ Poniedziałek, 4 Grudnia 2000 16:09

Ostatnie dumpy chłopaków z Team Japump to: Darius Taisen Mahjong FinalRomance R Mahjong Gakuensai 2 Mahjong Shiyou Power Wheels Sky Alert Ginga NinkyouDen Konami 80's Arcade Gallery Kurikinton Bakatonosama Mahjong Manyuuki Dynamite League Top Hunter - Roddy & CathyCekawym, kiedy pojawią się w Mame ;)

Dalthon @ Poniedziałek, 4 Grudnia 2000 13:21

Dzięki ciężkiej pracy EmuManiac'a mamy już 2.0.3 wersję pliku .ini dla Nemu64.

Dalthon @ Poniedziałek, 4 Grudnia 2000 13:11

Niezmordowany Aldo Vargas od początku miesiąca uraczył na takimi oto programikami: Video Patch R7b Generic Patcher v1.1 Memory Card Manager 1.0c Memory Macro v1.1 Jak znam życie ciąg dalszy nastąpi...
Linkownia
» Emulacja» 3DO» Amstrad» Amstrad GX4000» Android» Apple» Apple» Atari» Atari 2600» Atari 7800» ATARI Jaguar» Atari Lynx» ATARI ST» Atari ST» Atari XE» Automatyczne buildy i źródła repozytoriów» BBC» Commodore» Amiga» Commodore C64» Commodore Plus 4/116» Egzotyczne» Emerson Arcadia» Emulatory NEC PC-6001» Emulatory on-line» Emulatory PC» Aeon» FreeDos» EmuPortale» Encyklopedie Emulatorów» How-to, faq» Maszyny Arcade» MAME» Sztuka opakowania, albo domowe flippery» Minikonsolki» Multiemulatory» Narzędzia» NeoGeo» Nintendo» GameBoy Advanced» GameBoy Classic i ColorGameBoy» Nes8/Famicon/Pegasus» Nintendo 3DS» Nintendo 64» Nintendo DualScreen» Super Nintendo SNES» Wii/GameCube» Panasonic - 3DO» Pinballe» Romy, Dumpy, ISO» SEGA» MegaDrive, Sega 32x, SegaCD» SEGA Dreamcast» Sega Master System» Sega Saturn» Serwisy poświęcone emulacji» SNK NeoGeo» Sony Playstation I i II» Sony Playstation III» Sony Playstation IV» Sony Playstation Portable PSP» Speak and Spell» Systemy ISO» Tandy Dragon» Turbographx / PCE Engine» Vectrex» Romy dla Vectrex» Xbox» ZX Spectrum» Gry» Abadonware - stare gry » Encyklopedie i Muzea Gier» Remake, indie» RomHack» Scoreboardy» Spolszczenia» Strategie» Linki prywatne odwiedzających» Niezwiązane z tematem ale warto zerknąć» Oczekujące» Periodyki/Ziny/Magazyny Retro, Vintage i Emulacyjne» Aktywne ziny i magazyny» Instrukcje, książki i inne» RetroMagazyny» Ziny w postaci CD/Kaset/Dyskietek» Prawdziwki» Amiga» Amstrad» Atari» Atari ST» Commodore» Encyklopedie i Muzea Emerytowanych Komputerów» Kolekcjonerzy» Konstrukcje egzotyczne» Zx spectrum» Prawie związane z tematem» Ciekawostki» Galerie» Warto posłuchać» Warto uczestniczyć» Warto zobaczyć» Retro» Retro serwisy» RetroMuzyka» Sklepy z retro sprzętem
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Bajtek Reduks Ready.Run