Retro T-Shirt

Poniżej prezentuje parę wzorów tshirtów, jakie dostępne są do zakupu na CupSell. Wszystkie jako tako związane z emulacją lub retro, a przede wszystkim ze starymi magazynami komputerowymi (tak, leniwy jestem... w większości wypadków to zrzynki ze starych reklam z magazynów zachodnich;)), oczywiście w takich wypadkach gdzie skan pozwalał jeszcze na zabawę treścią i na końcu nie otrzymałem całkowitego "mydła".

Jakoż, że mam przynajmniej dwie koszulki, które pochodzą z poniższych wzorów mogę w spokoju i z własnym sumieniem stwierdzić:
Technicznie koszulki dają radę - są z dobrego materiału (of course do koszulek męskich Levi's® z domieszką jersey i innego badziewia to daleko im do nich),
Jakościowo nadruki wytrzymują całkiem sporą ilość prania bez widocznego ubytku na jakości nadruku,
Kolorystycznie, kolory są mniej nasycone na materiale niż na wydruku, ma to taki plus, że czernie, jeśli nie są szarościami ładnie się zlewają
Nie są to najgrubsze podkoszulki, chyba już o tym wspominałem ale "wisły nie widać",
Nie kupujcie 3XL, jestem naprawdę spory (cholerne siedzenie przed komputerem) a utonąłem
Ponoć można zwrócić (może stąd ceny trochę wysokie),
Po kliknięciu w podkoszulek przejdziecie do CupSell, gdzie oprócz marketingowego bełkotu (zwykłego dla sklepów internetowych) dostaniecie ważniejsze informację: za ile, tabelę rozmiarów i... wasze prawa (o których warto pamiętać)
Co ja z tego mam? Jakies 5 zł na sztuce, czasami trochę więcej... Chętnie w ten sposób uzbieram na overprinta z RIVER RAID, na którego mam sporą chrapkę, a cenowo za swoje - odstrasza (overprint, nie River Raid;))
• W miarę jak będę wpadał na ciekawe wzory, coś tutaj wrzucę... więc "stay forever";)

Komentarze
... bez komentarza
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2024 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt