!!!!!!! Kserówki czytelnia Try2emu

  Kserówki

  Początki komputeryzacji w Polsce były, patrząc z perspektywy dzisiejszego i uporządkowanego świata, były dziwne. Z jednej strony brak prawodawstwa i powszechne pozwolenie na "piractwo" pozwoliło na dotarcie do dowolnie drogiego oprogramowania, z drugiej strony wiązało się z całkowitym brakiem literatury i manuali. Ku pomocy i ratunku, pustkę po oficjalnej dokumentacji, zapełniły lepiej lub bardziej odbite ksera nieoficjalnych poradników. 

  Draconus

  Arkadiusz Swiderski, Marek Włodarz

  W potężnym królestwie smoków zdarzyło sie nieszczęście, dotykające często nie tylko baśniowe ludy. Oto władze zdobył podstępny i potężny tyran - smok Serekos, który nawet dla smoków zamieszkujących krainę jest straszliwą bestią. Obalony władca krainy, najodważniejszy i najsilniejszy - Draconus podejmuje ostatnią, desperacką próbę odzyskania tronu i przywrócenia spokoju oraz bezpieczeństwa swym poddanym. Zadanie jest niełatwe. Serekos bowiem zamieszkał w podziemiach starożytnego zamczyska, chronionych przez czarną magię. Wyzwolone przez nią siły ciemności grożą śmiercią każdemu śmiałkowi, który spróbuje się wedrzeć w ten mroczny labirynt.

  Kikstart

  Na pewno marzyłeś kiedyś, aby spróbować swoich sił w jeździe na prawdziwym motorze. Ten program zaspokaja Twoje pragnienia. Możesz spróbować jazdy z przeszkodami o różnym stopniu trudności. Na podkreślenie zasługuje świetna grafika i dźwięk.

  SPITFIRE 40

  Spitfire 40 jest nie tylko najbardzej znanym samolotem wszechczasów, ale i wspaniałą przygodą czasów wojny. Jest lato 1940 roku, a Ty jesteś świeżo upieczonym pilotem wysłanym do eskadry Spitfire*dw gdzieś w południowej Anglii. Podobnie jak wielu młodych ludzi w 1940 r. uświadamiasz sobie, że Spitfire nie jest takim sobie zwykłym samolotem. Odkryjesz jego wyjątkowe możliwości w czasie walki. Wraz z nabywaniem praktyki i zręczności w pilotowaniu samolotu będziesz wspinać się po szczeblach kariery, uzyskując coraz wyższe stopnie i odznaczenia wojskowe.

  Road Race

  Firma ACTIVISION oddaje w twoje ręce jedną z najwspanialszych gier samochodowych - wyścig po Stanach Zjednoczonych GREAT AMERICAN CROSS COUNTRY ROAD RACE.
  Masz okazję zwiedzić prawie całe Stany Zjednoczone, obejrzeć wspaniałe krajobrazy i drogi, ale nie to jest to najważniejsze, najważniejsza jest jazda i walka o jak najlepszy wynik.