Faust @ 02/01/2025 01:07

[ATARI] Nowy pakiet SNDH' 2025 1/01/2024
Można już pobrać nowe archiwum SNDH zawierajÄ…ce parÄ™ tysiÄ™cy utworów powstaÅ‚ych na ATARI ST w formacie .snd lub przekonwertowanych do tego formatu. Format .snd jest odtwarzany przez DeliPlayer, MicroST, AudioOverload i dziÄ™ki wtyczkom do WinAmpa - narzÄ™dzie i playery można pobrać ze strony projektu, a także pliki z krótkimi nazwami (8+3).

Faust @ 02/01/2024 23:48

[ATARI] Nowy pakiet SNDH' 2024 1/01/2024
Można już pobrać nowe archiwum SNDH zawierajÄ…ce parÄ™ tysiÄ™cy utworów powstaÅ‚ych na ATARI ST w formacie .snd lub przekonwertowanych do tego formatu. Format .snd jest odtwarzany przez DeliPlayer, MicroST, AudioOverload i dziÄ™ki wtyczkom do WinAmpa - narzÄ™dzie i playery można pobrać ze strony projektu, a także pliki z krótkimi nazwami (8+3).

Faust @ 18/02/2023 00:17

[ATARI] Nowy pakiet SNDH 4.8 5/02/2023
Można już pobrać nowe archiwum SNDH zawierajÄ…ce parÄ™ tysiÄ™cy utworów powstaÅ‚ych na ATARI ST w formacie .snd lub przekonwertowanych do tego formatu. Format .snd jest odtwarzany przez DeliPlayer, MicroST, AudioOverload i dziÄ™ki wtyczkom do WinAmpa - narzÄ™dzie i playery można pobrać ze strony projektu, a także pliki z krótkimi nazwami (8+3).

Faust @ 07/01/2018 00:25

[ATARI] Nowy pakiet SNDH 4.7
Można już pobrać nowe archiwum SNDH zawierajÄ…ce parÄ™ tysiÄ™cy utworów powstaÅ‚ych na ATARI ST w formacie .snd lub przekonwertowanych do tego formatu. Format .snd jest odtwarzany przez DeliPlayer, MicroST, AudioOverload i dziÄ™ki wtyczkom do WinAmpa - narzÄ™dzie i playery można pobrać ze strony projektu, a także pliki z krótkimi nazwami (8+3).

Faust @ 11/07/2017 02:01

[Music] Yerzmey - Death Squad (2017)
MuzykÄ™ firmowÄ…nÄ… przez Yerzmey'a nie trzeba polecać - każdy, kto lubi dźwiÄ™ki 8/16 a czasami i 32/64 bit, zna jego produkcjÄ™ i wie, że każdy jego album to prawdziwa przyjemność dla ucha. Z nowego, w sumie bardzo aygrekowego albumu, imo warto wysÅ‚uchać Agharte (PorzÄ…dny Chiptune na Spektrusia), The Lady of Mars (NES też potrafi grać i to caÅ‚kiem fajnie), Moon Hoax (To jest to, co w SIDzie najbardziej lubie, a czego Pokey nie zawsze potrafi;)), Mono Adventurers (jednak jak siÄ™ AtarkÄ™ dociÅ›nie, to też potrafi;)) i Gendarmenmarkt the Berlin square, w którym przynajmniej ja odnajdujÄ™ ukÅ‚on w stronÄ™ szkoÅ‚y BerliÅ„skiej.

Faust # AtariArea | 01/10/2015 22:38

[ATARI] Asma 3.8 Tribute To Ramos
Oficjalna wersja ASMY - potężnego archiwum muzyki powstaÅ‚ej na ATARI XE/XL. Tym razem wersja w hoÅ‚dzie dla Mariusza "Ramosa" Rozwadowskiego, czÅ‚onka grupy Samar, który przez dÅ‚uższy okres wspóÅ‚tworzyÅ‚ ASMĘ, a którego przedwczesna Å›mierć zaskoczyÅ‚a nas wszystkich. Niniejsze archiwum zawiera 5281 utworów (6996 łącznie z subsongami)   Na stronie projektu każdy znajdzie jakiÅ› player lub wtyczkÄ™ do playera obsÅ‚ugujÄ…cÄ… format .sap, dla urzÄ…dzeÅ„ mobilnych polecam zapoznać siÄ™ z Asap'em

Faust @ 28/10/2014 23:31

[MUS] Chiptune: Yerzmey - Chiptunes (2014)
Nowy album Yerzmey'a nazwany "Chiptunes" jest przeglÄ…dem tego, co można dźwiÄ™kowo wyczarować z caÅ‚ego wachlarza maszynek poczÄ…wszy od ZX81 (dopalonego ZxPandem i Turbosound), przez ZX Spectrum i Atari ST a skoÅ„czywszy na Amiga 500. Również, wÅ›ród tej gromady, pojawiajÄ… siÄ™ również konstrukcjÄ™ Sam Coupe i Speccy2010. Każdy wiÄ™c znajdzie dla siebie brzmienie, które powinno mu pasować. GoÅ›cinnie pojawiÅ‚y siÄ™ również kompozycje Gasmana i ugd27, caÅ‚kiem przyjemne zwiÄ™czenie tej 70-minutowej wÄ™drówki po elektronicznej gamie dźwiÄ™ków. 

Faust @ 31/08/2014 01:39

[ATARI] Asma 3.7.x SVN1242
OdkÄ…d projekt ASMA - kolekcja Atarowskich muzyczek w formacie SAP z Atari XE/XL, od dÅ‚uższego czasu jest otwartym projektem z wÅ‚asnym repozytorium, każdy zaopatrzony w klienta SVN może na bieżąco uzupeÅ‚niać wÅ‚asnÄ… kolekcjÄ™ muzyki i wzbogacać archiwum nowymi utworami. Jakoż, że część ludzi jest leniwa z natury, postanowiÅ‚em od czasu, do czasu, tak jak w wypadku emulatorów publikować nieoficjalne zrzutki z repozytorium. Warto Å›ciÄ…gnąć i posÅ‚uchać - oczywiÅ›cie w doskonaÅ‚ym playerze Piotra (0xF) Fusika ASAP

Faust @ 03/07/2014 01:00

[ATARI] Nowy pakiet SNDH 4.4
Można już pobrać nowe archiwum SNDH zawierajÄ…ce okoÅ‚o 8000 utworów powstaÅ‚ych na ATARI ST w formacie .snd lub przekonwertowanych do tego formatu. Nowa wersja zawiera ponad 170 nowych utworów. Format .snd jest odtwarzany przez DeliPlayer, MicroST, AudioOverload i dziÄ™ki wtyczkom do WinAmpa - narzÄ™dzie i playery można pobrać ze strony projektu, a także pliki z krótkimi nazwami (8+3).

Faust @ 06/06/2014 00:03

[ATARI] Asma 3.7.x SVN1203
OdkÄ…d projekt ASMA - kolekcja Atarowskich muzyczek w formacie SAP z Atari XE/XL, od dÅ‚uższego czasu jest otwartym projektem z wÅ‚asnym repozytorium, każdy zaopatrzony w klienta SVN może na bieżąco uzupeÅ‚niać wÅ‚asnÄ… kolekcjÄ™ muzyki i wzbogacać archiwum nowymi utworami. Jakoż, że część ludzi jest leniwa z natury, postanowiÅ‚em od czasu, do czasu, tak jak w wypadku emulatorów publikować nieoficjalne zrzutki z repozytorium. Warto Å›ciÄ…gnąć i posÅ‚uchać - oczywiÅ›cie w doskonaÅ‚ym playerze Piotra (0xF) Fusika ASAP

Faust @ 03/05/2014 23:11

[Amiga] Yerzmey "Rave is illegal"
Nowy album od Yerzmey'a - tym razem możemy usÅ‚yszeć jak radzi sobie w tworzeniu muzyki na klasycznej Amidze (A500). 

Faust @ 01/04/2014 02:03

[ZX] Chiptune: Yerzmey Mission Highly Improbable (the ZX-demo original soundtrack)
Yerzmey, opublikowaÅ‚ Å›cieżkÄ™ dźwiÄ™kowÄ… z dema Mission Highly Improbable ogÅ‚oszonego na Forever 2014 (I miejsce w demo compo) jako niezależny album mp3. Jak zwykle warto Å›ciÄ…gnąć i posÅ‚uchać.  

Faust @ 06/02/2014 00:55

[ZX] Chiptune: Mr Beep - DigiPop
Kolejny zestaw muzyki od Mr Beepa, jak zwykle 1bitowego chiptune pÅ‚ynÄ…cego z trzewi nierozbudowanego ZX Spectrum. Album a w zasadzie demo, zawiera 3 popowe utwory, których autor odradza sÅ‚uchania poprzez emulator - jeÅ›li nie mamy pod rÄ™ka Spektrusia, pozostaje nam posÅ‚uchać przygotowanej muzyki w formacie mp3.
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawÄ™ na buycoffee.to

Reduksy Try2emu

Projekt konwersji, poprzez ponowny skÅ‚ad a nie tylko zeskanowanie, "kultowych" magazynów kom­pu­te­row­ych z lat '80 do postaci elektronicznej.


Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Silent Service (C64) 58,75zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Nemezis 2 C64 61,10zł - męski podkoszulek

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Silent Service (C64) 58,75zÅ‚ - mêski podkoszulek
Retro T-Shirt Nemezis 2 C64 61,10zÅ‚ - mêski podkoszulek
Retro T-Shirt Starblade C&E 1986 60,95zÅ‚ - mêski podkoszulek
Retro T-Shirt Infestation Psygnosis 1990 60,95zÅ‚ - mêski podkoszulek
Retro T-Shirt Lords of The Ring Part One 60,95zÅ‚ - mêski podkoszulek
Retro T-Shirt Duck Hunt 57,00zÅ‚ - mêski podkoszulek
Retro T-Shirt Bajtek 11-1986 61,10zÅ‚ - mêski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka PrywatnoÅ›ci OWU