!

Yape v0.16

[0] @ Czwartek, 28 Września 2000 11:09CET

Yape czyli emulator commodore 16/116/+4 w wersji 0.16 doczekał się takich oto zmian: - optimised screen rendering (YAPE runs almost two times faster)
- minor raster improvements (well, maybe not in all cases)...
- two bugs in the CPU found and corrected (the Monties and Arthur Noid run well now)
- corrected the timing of the cursor blinks
- synchronising to the 50 MHz timer is available

Vox populi

Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(

Dodaj komentarz!!!!

Nick
Email
Www
Komentarz
 
wstecz28/09/2000 11:09
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Lords of The Ring Part One 60,95zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Exolon Attack 61,10zł - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU