!

Tempest 2000

[0] @ Piątek, 7 Lipca 2000 15:08CET

Dzięki Marcinowi Golikowi wpadłem na trop PeCetowej wersji ultrahitu TEMPEST 2000 ! Niestety gra nie wygląda (m.in muza jest MIDI) identycznie jak na Jaguarze ale i tak gra sie znakomicie. Ci ktorzy nigdy nie widzieli wersji dla Jaguara powinni zagrac, ci którzy widzieli - również. Plik do ściągnięcia z AArea.

Vox populi

Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(

Dodaj komentarz!!!!

Nick
Email
Www
Komentarz
 
wstecz07/07/2000 15:08
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Exolon Bajtek 3/1987 84,50zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Gooblins 2 65,80zł - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU