Technikalia

[1] @ Wtorek, 25 Kwietnia 2000 09:17CET

W związku z dezaktywacją serwera Weasel, informuję, że mój adres e-mailowy scanner@weasel.zst.bytom.pl jest całkowicie i nieodwołalnie zlikwidowany. Jeślli w ciągu ostatnich 5-6 dni coś do mnie pisaliście, proszę o ponowne wysłanie maila na ten adres: scanner@ami-site.prv.pl Równocześnie mam przyjemność poinformować, że dzięki chłopcom z ASK (Amatorska Sieć Komputerowa) CIDERNET w Bytomiu ruszył mirrror Ami-Site. Znajduje sie on na razie pod adresem http://matrix.cidernet.trzepak.pl/~scanner. Serwer przechodzi aktualnie fazę beta-testów. Gdy zostanie ona zakończona, prawdopodobnie ulegnie zmianie domena, a Ami-Site zniknie z serwera http://viper.pl
Gdybyście mieli te wszystkie przeprowadzki w... (głębokim poważaniu) używajcie jednego politycznie słusznego adresu: http://www.ami-site.prv.plNo i oczywiście wesołego po-Świętach :)
wstecz25/04/2000 09:17
Inne treści związane z tematem
[FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058 [FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058
SpeedVicio udostępnił pełną wersję nakładki MedGUI - bardzo wygodnego interfejsu dla multiemulatora Mednafen, który sam w sobie jest raczej mało przyjazny w konfiguracji.
[multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15 [multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15
Po dlugiej przerwie pojawiła się aktualizacja multiemulatora DSP pozwalającego pobawić się maszynkami arcade i ośmiobitowcami - CPC, ZX Spectrum (z bardzo fajnie rozwiązanym podglądem plików), a także Colecovision, Nintendo 8 i CGB/GB. Dość nietypowy projekt na pierwszy rzut oka, jednak jeśli przyjrzymy się zagadnieniu od strony technicznej widać, że wszystko opiera się na ...
[Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167 [Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167
MameSick opublikował wersję swojej mutacji MAME 0.167 - MameUIFX. MameUiFX może poszczycić się jednym z ładniejszych GUI wśród klonów MAMEUI i jest jednym z najlepiej działających klonów tego multiemulatora.  
[arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167 [arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167
HbMame (HomeBrewMame) jest modyfikacją MAME umożliwiającą odpalenie nieoficjalnych gier na sprzęt arcade obsługiwany przez MAME - nieoficjalne, amatorskie to wcale nie znaczy, że gorsze.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix) [AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix)
Po makabrycznie długim czasie Frode Solheim twórca emulatora FSUAE Frode Solheima, bazującej na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, a w zasadzie bardzo przyjemnego połączenie pythoona z WinUAE, w końcu zdecydował się zakończył pracę nad nową wersją swojego programu. Warto sięgnąć przy mocniejszym kompie, przy słabszym lepiej pobawić się WinUAE.
Komentarze

T-shirt "Robin of the wood"

Retro T-Shirt Robin of the wood - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2019 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt