Nowy wirus

[1] @ Piątek, 5 Maja 2000 04:31CET

Skomentuj

Odnotowuje to, bo pierwszy raz list rozesłany do xx ludzi o wirusie ostrzegał przed nowym zagrożeniem;). Znacie napewno ten typ emaili, w którym ktoś kogoś ostrzega o najniebezpiczniejszym, oczywiście nowym, zżerającym zapasy z lodówki wirusie, ah... i oczywiście jest to kopia listu otrzymanego od Microsoftu lub Ibm:0:). Tym razem jednak faktycznie pojawił się nowy wirus rozsyła się w listach z nagłówkiem "ILOVEYOU" i po odpaleniu korzystając z listy adresowej swobodnie rozsyła się dalej. Tu ciekawostka, jeżeli masz mirca to przy okazji powinneś zainfekować pół ircnetu... nie radzę też wysyłać materiałów graficznych;). Heh... już jest na to lekarstwo - Google [antySkrypt do odpalenia] więc bez zbędnej paniki:). Teraz czekam na kolejny email, kiedy w końcu ktoś napisze wirus, który będzie produkował zbyt dużą ilość pieniędzy;)
Inne treści związane z tematem
[FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058 [FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058 ;
SpeedVicio udostępnił pełną wersję nakładki MedGUI - bardzo wygodnego interfejsu dla multiemulatora Mednafen, który sam w sobie jest raczej mało przyjazny w konfiguracji.
[multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15 [multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15;
Po dlugiej przerwie pojawiła się aktualizacja multiemulatora DSP pozwalającego pobawić się maszynkami arcade i ośmiobitowcami - CPC, ZX Spectrum (z bardzo fajnie rozwiązanym podglądem plików), a także Colecovision, Nintendo 8 i CGB/GB. Dość nietypowy projekt na pierwszy rzut oka, ...
[Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167 [Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167;
MameSick opublikował wersję swojej mutacji MAME 0.167 - MameUIFX. MameUiFX może poszczycić się jednym z ładniejszych GUI wśród klonów MAMEUI i jest jednym z najlepiej działających klonów tego multiemulatora.  
[arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167 [arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167;
HbMame (HomeBrewMame) jest modyfikacją MAME umożliwiającą odpalenie nieoficjalnych gier na sprzęt arcade obsługiwany przez MAME - nieoficjalne, amatorskie to wcale nie znaczy, że gorsze.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix) [AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix);
Po makabrycznie długim czasie Frode Solheim twórca emulatora FSUAE Frode Solheima, bazującej na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, a w zasadzie bardzo przyjemnego połączenie pythoona z WinUAE, w końcu zdecydował się zakończył pracę nad nową wersją swojego ...
Komentarze

Tshirt "Antiriad The Secret Armour"

Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt