Koniec CD-EMU na Emu #dreams

[1] @ Poniedziałek, 28 Sierpnia 2000 09:26CET

Z przykrością zawiadamiam wszystkich, że z dniem dzisiejszym kontrowersyjny dział CD-EMU będący jednym ze składników EMU #dreams przechodzi do lamusa. W związku z tym proszę wszystkich, którzy mają w "keszu" dział cd-emu o nieprzysyłanie już zamówień. Jednocześnie informuję, że od czasu do czasu będą organizowane konkursy, w których będzie można wygrać płytki z moich zestawów. Przy okazji informuję, że E#d poszukuje osób pragnących wspomóc serwis w uaktualnianiu nowinek. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt.
wstecz28/08/2000 09:26
Inne treści związane z tematem
Nowe emu PSX;))
Dox podesłał mi nowy emulator Playstation dla... GameBoy'a. Emu jest still buggy... ale już coś można zobaczyć;). Osoby o słabych nerwach i wierzące uparcie, iż NIGHTMARE to emulator dreamcasta proszone są o pozostawienie tego pliku w spokoju; - Google.
Nowe emu N64
Virtual Reality jest kolejnym projektem emulatora NINTENDO 64. Heh, programów, które częściowo udawają N64 jest już multum, a końca ich powstawania jakoś nie widać;). tak jak większośc VR 0.1 update: 2018-02-06 dobrze sobie radzi z demami, o grach można na razie zapomnieć;).Przy okazji Nemu64 i jak i Uhle 1.5 RM'a zapowiadają, że następna edycja ich emulatorów będzie ...
Emu #dreams back!
Chciałem poinformować, iż EMU #dreams znów powróciło do życia. Od wczoraj działa konsola do njusów, tak że będą one aktualizowane na bieżąco (niestety, w różnych godzinach - czasem od 6 rano, czasem od 14-stej). Jeśli chciałbyś wspomóc mnie w redagowaniu njusów to proszę o kontakt, a wszystkich stałych bywalców zapraszam ponownie.
After Burner Emu v0.005
Miła zabawka na weekend :))) Emulator (v0.005) ten pozwala na odpalenie tylko jednej (mam nadzieję że to się zmieni :) gry After Burner [1.5MB]. Tiaaa... lubię takie niespodzianki ;-)
Komentarze

T-shirt "Game Over Your Sinclair 86"

Retro T-Shirt Game Over Your Sinclair 86 - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2019 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt