EmuZine #1

[1] @ Niedziela, 30 Kwietnia 2000 21:43CET

EmuZine - Google jest gazetka emailową stworzoną przez Pajde... W zerowym numerze, garść opisów, linki do stron o emulacji w Polsce i propozycja współpracy dla każdego kto chce pisać do tego periodyka. Miejmy nadzieję, że Pajdzie uda się zebrać zespół i numery EmuZina będą wychodzić w miarę regularnie:)
wstecz30/04/2000 21:43
Inne treści związane z tematem
Nowy numer Emuzine
Pajda opublikował nowy numer Emuzine [nr 2], nieregularnego periodyku o emulatorach w postaci txt. Znajdziecie w nim kolejną porcję opisów gier, artykuł o emu-pl i kolejne linki z których warto skorzystać. Plik do pobrania z oficjalnej strony Emuzine.
EmuZine nr. 4
Pajda opublikował najnowszy numer swojego EmuZinu. Znajdziecie w nim, oprócz zwykłej już garście opisów gier, także rozważania nad przyszłością emusceny, czy tez ami-faq. Zine jest gotowy do ściągnięcia jako txt i hugi i zwłaszcza ten format polecam;) [jeszcze jakaś muza plus grafika i będzi naprawdę szanujący się zine;)]
EmuZine nr 5
Pajda opublikował kolejny numer swojego nieregularnego miesięcznika poświęconego emulacji;) E-zine.. Na razie polecam zassac wersję htmlową - wyląda miło, dobrze się czyta:) i z numeru na numer widać, że chłopaki robią co raz lepsza robotę [btw Pajda za tą reklamę chcem koszulkę E-zine;)]. Hmmm... coś krytycznego? Proszę bardzo... ciii... przydała by się korekta.
Komentarze

T-shirt "Starblade C&E 1986"

Retro T-Shirt Starblade C&E 1986 - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2019 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt