Dziwna plotka...

[1] @ środa, 21 Czerwca 2000 22:17CET

Heh... no następny kawałek układanki odsłonięty;). Przeczytajcie news kostucha na EmuRaju: Rozwój ...
Jak właśnie komentuje P.F z jednej ze stron .. coś się dzieje w sieci. To super :) Są ludzie którzy nie usneli, zostało im jeszcze troche ikry i robią coś żeby strony o emulacji były lepsze, dawały więcej swoim użytkownikom. Dla ludzi którzy sami nie mają pomysłów, dla nich "..jest coś to jest, nie ma to nie ma .. " nowe łącza i koszty ich utrzymania są .. hmm .. komercją .. pieniążkami itp. Nie ukrywajmy, kiedyś kończy się czas, gdy tatuś na serwerze w pracy trzyma synkowi WWW, kiedyś kumpel z firmy odetnie ftp bo firma nie może pracować gdy ludzie ciągną romy. Użytkownika nie interesują kłopoty serwisu, problemy z zapchaniem ... on chce czytać i ssać. Jednego stać na opłaty za super ftpy a drugiego na stratę 2 minut na klikniecie w baner. Wolna wola ... ... heh... Welcome to the real world jak mawiano w pewnym komercyjnym filmie. Ano, wszystko jest na sprzedaż... bez T2E;).
wstecz21/06/2000 22:17
Inne treści związane z tematem
[FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058 [FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058
SpeedVicio udostępnił pełną wersję nakładki MedGUI - bardzo wygodnego interfejsu dla multiemulatora Mednafen, który sam w sobie jest raczej mało przyjazny w konfiguracji.
[multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15 [multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15
Po dlugiej przerwie pojawiła się aktualizacja multiemulatora DSP pozwalającego pobawić się maszynkami arcade i ośmiobitowcami - CPC, ZX Spectrum (z bardzo fajnie rozwiązanym podglądem plików), a także Colecovision, Nintendo 8 i CGB/GB. Dość nietypowy projekt na pierwszy rzut oka, jednak jeśli przyjrzymy się zagadnieniu od strony technicznej widać, że wszystko opiera się na ...
[Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167 [Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167
MameSick opublikował wersję swojej mutacji MAME 0.167 - MameUIFX. MameUiFX może poszczycić się jednym z ładniejszych GUI wśród klonów MAMEUI i jest jednym z najlepiej działających klonów tego multiemulatora.  
[arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167 [arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167
HbMame (HomeBrewMame) jest modyfikacją MAME umożliwiającą odpalenie nieoficjalnych gier na sprzęt arcade obsługiwany przez MAME - nieoficjalne, amatorskie to wcale nie znaczy, że gorsze.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix) [AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix)
Po makabrycznie długim czasie Frode Solheim twórca emulatora FSUAE Frode Solheima, bazującej na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, a w zasadzie bardzo przyjemnego połączenie pythoona z WinUAE, w końcu zdecydował się zakończył pracę nad nową wersją swojego programu. Warto sięgnąć przy mocniejszym kompie, przy słabszym lepiej pobawić się WinUAE.
Komentarze

T-shirt "Robin of the wood"

Retro T-Shirt Robin of the wood - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt