[www] Przerwa... na jakiś czas albo na dłużej...

[1] @ Sobota, 26 Stycznia 2013 15:23CET

[www] Przerwa... na jakiś czas albo na dłużej...

Jak mogliście zauważyć ostatnio serwis pojawia się i znika - jest to zasługa firmy hostingowej, na której strona stoi. Twierdzi ona, że T2E generuje za duże obciążenie jak na serwer wirtualny, stąd w ramach "ratunku" metodycznie, co tydzień wyłączają dostęp do serwisu.

Szczerze mówiąc jestem znużony taką sytuacją, w chwili obecnej t2e pożera na tyle mojego czasu, że dodawanie sobie do tego kolejnych wyzwań programistycznych, przy tak małym ruchu trąci absurdem. Stąd z dniem dzisiejszym, aż do znalezienia rozwiązania tej sytuacji zawieszam działanie try2emu - na najbliższych parę dni, może tydzień, może mniej, a może więcej.

A pro po reduksów. Nie znaczy to, że pracę nad reduksami są wstrzymane - mam nadzieję, że do momentu publikacji nowego numeru Bajtka i dodatku do komputera sytuacja się wyklaruje na tyle, że będą one dostępne na nowym hostingu, natomiast czy będę prowadził newsy, nad tym będę musiał się jeszcze zastanowić. Na pewno numer dotrze do wszystkich, którzy wsparli projekt datkami, co do dostępu publicznego prawdopodobnie będzie on odpłatny, nawet tylko po to, żeby osoby, które na pozostałych serwisach wrzucają komentarz typu "Sztuka dla sztuki, ale jak komuś się chce to nie ma co narzekać, marnuje swój czas, nie mój" dwukrotnie się zastanowili nad tym, czy warto ściągać... jakoś nie poczuwam się do roli "jelenia" i naprawdę nie narzekam na nudę, tak samo jak na jakikolwiek rys pozytywistyczny w swojej osobie.

Póki, co polecam wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z informacjami z emusceny znakomite serwisy zagraniczne - aep, emufrance, planet-emu, emuNova, mameworld w ostateczności emucr z tym, że w wypadku tego ostatniego należy zachować wybitną ostrożność - parę miesięcy temu ktoś usilnie próbował skanować komputery odwiedzające ten serwis z chińskiego ip (ewentualnie chińskiego proxy), parę tygodni temu dostałem info, że ktoś z podobnego ip próbował dostać się na moje konto na gmailu - może zbieg okoliczności a może coś więcej:P

Zainteresowanych informacjami co dalej z t2e proponuję aby polubili profil Try2emu na FaceBooku (ewentualnie reduksów), gdzie będę reportował jeśli nastąpi zmiana sytuacji.

 

Tagi: Mame

wstecz26/01/2013 15:23
Inne treści związane z tematem
[Arcade] MAMEUI x86/x64 0.210
Brak jeszcze binarek nowej wersji 0.210 (whats new też pochodzi z repo i trudno go nazwać oficjalnym:P) ale jest już dinozaur MAMEUI MameUI w wersji x86 (Robberta) i x64 (John L. Hardy IV (JohnIV) . Wersja zgodna z MAME 0.210, którego to należy się spodziewać w przeciągu kilku godzin.
[arcade] HbMameUI x86 i x64 0.210 [arcade] HbMameUI x86 i x64 0.210
HbMame (HomeBrewMame) jest modyfikacją MAME umożliwiającą odpalenie nieoficjalnych gier na sprzęt arcade obsługiwany przez MAME - nieoficjalne, amatorskie to wcale nie znaczy, że gorsze.  
[FRONTEND] EmuLoader 8.7.6 [FRONTEND] EmuLoader 8.7.6
Nowa wersja frontendu EmuLoader - nakładki, uznawanej za jedną z najwygodniejszych tego typu rozwiązań, pozwalającą ułatwić nam obsługę emulatorów Arcade  - MAME, Demul,  SuperModel i innych.
[arcade] Mame x64 i x86 0.210 [arcade] Mame x64 i x86 0.210
Mame 0.210... trochę później od swoich klonów.
[Arcade] Arcade x64/x86 0.210 [Arcade] Arcade x64/x86 0.210
Jeden z najlepszych klonów MAME wcześniej rozwijany przez MameSick jako MameUIFX a teraz przez Robbberta (MameUI32, MessUI, HomebrewMame).    
Komentarze

T-shirt "Bajtek 10/86"

Retro T-Shirt Bajtek 10/86 - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2020 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt