!

[Atari] AtariOnLine: Oświadczenie w sprawie Piotra Kaczorowskiego

[3] # AtariOnLine | Czwartek, 2 Maja 2024 10:44CET

[Atari] AtariOnLine: Oświadczenie w sprawie Piotra Kaczorowskiego
Dotarły do mnie informacje, które potwierdziły się w NASK, że niejaki Piotr Kaczorowski (przedstawia się również jako Peter Kaczorowski, Piotr D. Kaczorowski, który od niedawna pojawił się w naszym środowisku i znany również jest pod ksywami SAVO, Savoman, Kaczor, Peter), zarejestrował domenę atarionline.eu, przekierowując ją na swój profil YT. Ponadto dowiedziałem się, że w swoich rozmowach powołuje się na mnie różnymi sugestiami, np. że pochwalam jego działalność czy też korzystam z jego rozwiązań, etc. Od 25 kwietnia próbowałem skontaktować się prywatnie z Piotrem Kaczorowskim na FB, gdzie jest stale aktywny, żeby uzyskać wyjaśnienie tych zachowań, ale bezskutecznie, nie udzielił mi żadnej odpowiedzi.

Dlatego, chociaż nigdy wcześniej w całej 20-letniej historii AtariOnline.pl nie było takiej potrzeby, bo nikt się tak nie zachowywał, oświadczam, co następuje:

1. atarioline.eu nie ma nic wspólnego z prowadzonym przeze mnie serwisem AtariOnline.pl czy ze mną, nie ma żadnej współpracy czy zależności, a jest to prawdopodobnie próba wykorzystania rozpoznawalności serwisu AtariOnline.pl do własnych celów Piotra Kaczorowskiego. Celów tych nie znam, ale jeżeli te cele wymagają skorzystania z cudzego autorytetu czy rozpoznawalności, to dla mnie jest to mocno ostrzegawcze.

2. Jeżeli ktoś zamierza skorzystać z usług czy produktów Piotra Kaczorowskiego proszę to czynić na własne ryzyko i nie sugerować się podobieństwem domeny do AtariOnline.pl, czy moim rzekomym poparciem, bo takowego nie udzielałem i nie udzielam. I z tego co widziałem, nie jestem jedynym, pod którego Piotr Kaczorowski stara się "podpiąć", zapewne część z tych osób nawet o tym nie wie.

3. Nie prowadzę z Piotrem Kaczorowskim i nie zamierzam prowadzić żadnej współpracy, nigdy nic u niego nie zakupiłem, nie mogę wiec czegokolwiek polecać. Wręcz przeciwnie, obserwowane przeze mnie wypowiedzi, zachowania i sposoby działania Piotra Kaczorowskiego, a także kolejne zgłoszenia od osób, które miały z Piotrem Kaczorowskim kontakt, doprowadzają mnie do wniosku, że należy zachować daleko idąca ostrożność.

Podpisano: Krzysztof "Kaz" Ziembik

2024-05-02 10:44 by Kaz
komentarzy: 152
NOWSZY [Atari] AtariOnLine: Lost Party 2024
NOWSZY [Atari] AtariOnLine: Akcja! po polsku i inne cyfrowe papiery
NOWSZY [Atari] AtariOnLine: Spotkanie z TOSSTerem!
NOWSZY [Atari] AtariOnLine: Gatunki cyfrowe I i II
NOWSZY [Atari] AtariOnLine: Noc Muzeów 2024 i retrokomputery
NOWSZY [Atari] AtariOnLine: Przygody kolesia wydane!
NOWSZY [Atari] AtariOnLine: Nowy Graph2Font!
NOWSZY [Atari] AtariOnLine: Dalton robi grę na A2600
NOWSZY [Atari] AtariOnLine: W końcu "Mikie" na Atari!
wstecz02/05/2024 10:44
Inne treści związane z tematem
[Atari] BigPEmu 1.15 16/07/2024 [Atari] BigPEmu 1.15 16/07/2024
Doskonały na tle innych emulatorów konsoli ATARI JAGUAR BigPEmu (The World's Prefurred Large Pussycat Emulator™)  autorstwa Rich Whitehouse doczekał się świeżej aktualizacji. Sporo zmian i patrząc w changelog emulator idzie w calkiem ciekawym kierunku, to jeszcze by się przydało aby więcej nowych produkcji pojawiało się na ten miły atarowski wynalazek;) Koniecznie ...
[ATARI] Altirra x86 i x64 4.30 test XVIII 16/07/2024 [ATARI] Altirra x86 i x64 4.30 test XVIII 16/07/2024
Nowe wersja testowa Altirry emulatora ATARI XE/XL/5200/2600.  Ostatnia pełna wersja tego emulatora, autorstwa Avery 'Phaeron' Lee,  jaka publicznie została udostępniona to Alirra 4.20 z 29 grudnia 2023 r.  
[Atari] AtariOnLine: Lost Party 2024 [Atari] AtariOnLine: Lost Party 2024
Już jutro (czwartek 11 lipca) zaczyna się kolejna edycja Lost Party, imprezy demoscenowej poświęconej komputerom 8-bitowym. Tradycyjnie odbywa się ona w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Licheniu Starym (ul. Konińska 46). Zapraszamy w imieniu organizatorów! Przewidywany program zlotu wygląda następująco: czwartek 11 lipca: • 15:00 - otwieramy drzwi • 20:00 - oficjalne otwarcie ...
[Atari.Area] Lost Party 2024 już za kilka dni [Atari.Area] Lost Party 2024 już za kilka dni
W tym tygodniu, w dniach 11-14 lipca, odbędzie się kolejne Lost Party, demoscenowe party dla miłośników ośmiobitowych komputerów. Program zlotu wygląda następująco: czwartek, 11 lipca: - 15:00 - otwieramy drzwi - 20:00 - oficjalne otwarcie piątek, 12 lipca: - 19:00 - konkurs: 30 dem na 30 lat polskiej demosceny Atari 8-bit - dely - 20:00 - grill sobota, 13 lipca: - 12:00 - deadline ...
[Atari.Area] VII. Basque Tournament of Atari 2600 [Atari.Area] VII. Basque Tournament of Atari 2600
To kolejna relacja, wśród otrzymywanych od naszego przyjaciela Egoitza z Kraju Basków, dotycząca turniejów w klasyczne gry, które organizowane są przez niego i jego przyjaciół. Edycja, która odbyła się w lutym w Cafe Berria in Santutxu była poświęcona takim klasykom, jak: River Raid, Missile Command, Centipede, Basketball oraz Outlaw. Relację tradycyjnie możecie przejrzeć ...
Komentarze
... bez komentarza
Ostatnio dodane pliki
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2024 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU