!

[ATARI] ASAP 3.1.4

[2] @ !!! Poniedziałek, 29 Kwietnia 2013 21:42 CET [29-04-2013 21:42 CET]

[ATARI] ASAP 3.1.4

Piotr Fusik opublikował kolejną wersję swojego playera muzyczek z ośmiobitowych maszynek  ATARI - ASAP, który oprócz dystrybucji na okienka (32 i 64 bitowe), posiada także porty dla linuksa, androida, windows mobile a nawet wersję flash.

Do pobrania oczywiście z: http://asap.sourceforge.net/

Warto też zarknąć na łamy ASMA (Atari SAP Music Archive), gdzie znajdziemy potężną kolekcję tego, co możemy posłuchać dzięki ASAPowi.

 

 

Three Weeks in Paradise (reduks)
Odświeżona lista ASAP na androidzie wygląda teraz znacznie lepiej

ASAP 3.1.4 (2013-04-29)

  • Android: plays in background, can switch to next/previous/random file, opens M3U playlists, file selector can display metadata, "back" returns to parent directory.
  • WASAP fixed to avoid occasional deadlock when opening files during playback.
  • VLC plugin compiled for OS X.
  • 64-bit RPMs.
  • Fixed time detection for CMS.
  • Windows Explorer displays titles for RMT, TMC, TM2.
  • "Show information about the currently playing file" restored after Winamp/XMPlay restart.
  • TortoiseSVN and TortoiseGit plugins don’t depend on libz-1.dll.
  • asapscan calculates SAP fingerprints (contributed by Jakub Husak).
  • Experimental ASAP2WAV in Perl.

     

 

Vox populi

Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(

Dodaj komentarz!!!!

Nick
Email
Www
Komentarz
 
wstecz29/04/2013 21:42
Inne treści związane z tematem
[Atari] AtariOnLine: KWAS #40 odbędzie się w Katowicach [Atari] AtariOnLine: KWAS #40 odbędzie się w Katowicach
Zbliża się wielkimi krokami jubileuszowa, bo czterdziesta, edycja wydarzenia pod nazwą K.W.A.S. (pierwotnie jako skrót od "Kolejne Wrocławskie Atarowskie Spotkanie", ale ponieważ zacząłem je organizować również w innych miastach Polski, a nawet za granicą, rozwijamy to, jeśli ktoś koniecznie chce rozwijać, jako "Kolejne Wspaniałe ...
[Atari] AtariOnLine: Commodore po atarowsku [Atari] AtariOnLine: Commodore po atarowsku
Dzisiaj kodersko. Aż dwa dema na odbywającym się w ten weekend w Opolu zlocie Moonshine Dragons powstały dzięki atarowcom. Łączy je również to, że obie zostały przygotowane na nieco zapomniane przez kolegów komodorowców platformy - Commodore PET i Commodore 128, a także, że obie produkcje zostały wystawione w kategorii Wild, ...
[Atari] AtariOnLine: Urządzenie z rekordowo szybką transmisją SIO! [Atari] AtariOnLine: Urządzenie z rekordowo szybką transmisją SIO!
Na swojej grupie fejsbukowej kolega Błażej "Pancio" Biernat poinformował o kolejnym ciekawym projekcie, który tym razem robi w kooperacji z kolegami: Jerzym "Mono" Kutem, który napisał software, oraz Markiem "foft" Watsonem, który zmodyfikował PokeyMax, wykorzystany w prototypie. Jest to projekt, który jeszcze nie ma swojej nazwy, więc ogłaszamy ...
[Atari] AtariOnLine: Spotkanie z NES-em [Atari] AtariOnLine: Spotkanie z NES-em
Dziś zaprzysięgli atarowcy spotkają się na zoomie AtariOnline.pl z miłośnikami konsoli NES. Już dziś o 20:00 zapraszamy na nasz kanał zoom na spotkanie z Mikołajem Mikołajczykiem, który postanowił "przyjrzeć się historii powstania gry "Super Robin Hood" w wersji na tę konsolę, poznał przy okazji kilka ciekawostek ...
[Atari] AtariOnLine: Po Atariadzie w Czechach [Atari] AtariOnLine: Po Atariadzie w Czechach
Tegoroczna edycja Atariady w czeskim Ołomuńcu, organizowana przez miejscowy Atari Klub, ponownie została nawiedzona przeze mnie i Pancia. Z tej okazji postanowiłem uwiecznić na wideo kilka ujęć ze zlotu, aby zarówno czytelnicy, jak i widzowie AtariOnline.pl mogli poczuć atmosferę tego fajnego, dość rodzinnego zjazdu. Pierwszego dnia ...
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Dodatkowe informacje
Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt TurboGrapx16 57,00zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Sorcery Bajtek 60,95zł - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU