Reduksy T2E.pl -Try2emu -  pobierz magazyny komputerowe w PDF.

Komputer 4/1986

Komputer 4/1986
Skomentuj Ściągnij plik Słowa kluczowe

Ukończony, czeka na dobry humor i pomysł na to jak ograniczyć ściągalność do osób, które z dziwnych powodów chciałyby za reduks zapłacić worek dukatów;P

 

 

 

 

Trochę zrzutów:

Komputer 4/1986 okladka... tak było...
a tak jest... Lekko podrasowana okładka 4. Miało być więcej pracy i więcej kombinowania ale ogólnie odpuściłem... na co to komu.
Cztery strony, przedruku z węgierskiej prasy, jednak dość mocno wzbogaconego o komentarz autora. Co prawda 8bit do symulatorów nadawało się tak sobie, co w żaden sposób nie przeszkadzało marzyć o lataniu.
Artykuł zbiorczy Fighter Pilot i Flight Simulator jest jednym z najfajniejszych artykułów jakie pojawiły się w 1986 r. Pal licho, że to przedruk z węgierskiej prasy, ale za to co za pastylka wiedzy dla 11 latka.
Artykuł był zapożyczony z węgierskiego magazynu Mikroszamitógep Magazin. Dość egzotyczny kierunek - najczęściej sięgano jednak do prasy zagranicznej.
Były numery tego czasopisma, które jako dzieciak wertowałem tylko, ze względu na "Poke n,Nieskończoność" i ba, nie ze względu na kody i podpowiedzi ale dział proponował najbardziej rozpalające wyobraźnie minirecenzję gier komputerowych, których jeszcze nie widziałem/nie grałem.
Reduks Komputer 4/1986 str. 27
Jeden z ciekawszych artykułów poświęconych japońskiej typografii, bo coś co nam się wydawało trudne (polskie znaczki), w kraju kwitnącej wiśni wymagało karkołomnych rozwiązań. Rozpiska klawiatury była na tyle nieczytelna, a w sieci inne rozpiski na tyle inne, że zastąpiłem ją screenem klawiatury... Znów pójście na łatwiznę...
Reduks Komputer 4/1986 str. 17
Niestety nie udało mi się odkryć skąd jest poniższy screenshot... nawet pierwsze instalki wspomnianego Pagemakera nie posiadały takiej zawartości ekranu. Więc poszedłem na łatwiznę...
Niby tylko dział gier... ale ta grafika z nagłówka ma swoją osobną historię.
Reduks Komputer 4/1986 str. 22
Jedna z nielicznych kolorowych grafik w tym numerze, za to całkiem przyjemna i... niekradziona;)
Reduks Komputer 4/1986 str. 41
Poważna sprawa - ostatnia strona, na której człowiek mógł zorientować się jak bardzo go nie stać na komputer;)
Reduks Komputer 4/1986 str. 48

Pobierz wersję oryginalną tego reduksu

Poniżej znajduje się wersja źródłowa dokumentu, który został przetworzony na wersję elektroniczną - te pliki stanowiły najczęściej wyjście do dalszej pracy nad zamieszczonym reduksem. Jakoż, że ostatnio można odczuć zauważalne problemy z serwerem pigwa, na którym leżały dokładne skany magazynów, postanowiłem również umieszczać połączone w jeden PDF obrazy stron, jakie tam się znajdowały - z ciut mniejszą jakością niż luźne jpgi, jednak na tyle dobrą aby ocenić na ile udał się ten reduks;)

Pobierz publiczną edycję tego reduksu

Poniżej znajduje się publiczna wersja poprawionego magazynu, jeśli nie ma jeszcze poniżej żadnych plików, wróć tu za jakiś czas.

Lista plików z ograniczonym dostępem

Aby otrzymać dostęp do poniższych zasobów musisz wspierać projekt - albo poprzez dotację, albo poprzez pomoc przy pracy nad magazynem albo w inny, namacalny sposób. Jest to jeden ze nielicznych sposobów w jaki mogę zrewanżować się osobom, które lokują swój czas i siły, a często wspierają finansowow idee Reduksów. Jeśli zgubiłeś swój kod dostępu, daj mi znać. O tym, jak zdobyć kod możesz przeczytać tutaj...

  • Ten plik wymaga podania kodu dostępu

    Komputer 4/1986 Reduks (300 Dpi)

    Data zamieszczenia 2023-10-30 22:06:52 Data ostatniej aktualizacji 2023-10-30 10:03:09
Aby ściągnąć jeden z powyższych plików zaznaczonych na czerwono, musisz dokonać autoryzacji. Kod, który otrzymałeś na adres email:
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Od 1/04/22 zebrano kwotę: 153.00 zł
_
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Od 1/04/22 zebrano kwotę: 153.00 zł

Retro T-Shirt

Silent Service Cover C64
The Last Ninja C64
Bumblebee Atari ST