Ignacio Sanchez Gines (drhelius), autor GearBoy (udawacz GB/CGB), opublikował nowy emulator - tym razem Segi Master System i Game Gear. GearSystem jest dostępny praktycznie na wszystko, co pozwala na emulację tych konsolek (np. na Raspberry PI) i jak twierdzi autor ma zachować wysoką kompatybilność z oryginałami.
Cóż, Mekki póki co, nie pobił;) ale to dopiero 1.0:)
GearBoy autorstwa Ignacio Sancheza jest kolejnym emulatorem konsoli Nintendo GameBoy i Color Gameboy, z całkiem dobrym współczynnikiem działających gier. Oprócz wersji pod Windowsy, istnieje także port iOS i Linuxa we wszystkich wypadkach aplikacja jest całkowicie darmowa.
GearBoy jest kolejnym emulatorem konsoli Nintendo GameBoy i Color Gameboy, z całkiem dobrym współczynnikiem działających gier (co prawda, podczas szybkiego przeglądania tytułów część odmówiła współpracy). Miło odnotować, że z wersji na wersję aplikacja radzi sobie co raz lepiej z udawaniem konsolek.
GearBoy jest kolejnym emulatorem konsoli Nintendo GameBoy i Color Gameboy, z całkiem dobrym współczynnikiem działających gier (co prawda, podczas szybkiego przeglądania tytułów część odmówiła współpracy). Na teraz jeszcze mu trochę brakuje do istniejących udawaczy tych konsolek - jednak to dopiero wersja 0.1, będzie lepiej;)
GearBoy jest kolejnym emulatorem konsoli Nintendo GameBoy i Color Gameboy, z całkiem dobrym współczynnikiem działających gier (co prawda, podczas szybkiego przeglądania tytułów część odmówiła współpracy). Na teraz jeszcze mu trochę brakuje do istniejących udawaczy tych konsolek - jednak to dopiero wersja 0.1, będzie lepiej;)