Nowa wersja multiemulatora Phoenix, który rozpoczął od emulacji konsoli 3DO (bazując trochę na FourDo;)), a w chwili obecnej potrafi również udawać Colecovision (99%), Sega Master System (98%) a od tej wersji wzbogacił się o emulację Atari Jaguar (89%). Procentowo nie jest źle;).
W plikach pliki pozwalające na przejście z natywnego języka rosyjskiego (jedna wersja moja, druga wersja wykopana w sieci, obie pasują do 2.8 więc prawdopodobnie teksty dotyczące Jaguara nie będą przetłumaczone), na mniej natywny angielski, jeśli komuś bukwy bardzo przeszkadzają.