MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

(Elektronika, komputery, firmy)

Na 58. Międzynarodowych Targach Poznańskich (6 — 15.06.1986) zwiedzającym i handlowcom zaprezentowano duio elektroniki... w tym również wiele rodzimych rozwiązań. Komputerowe i elektroniczne urządzenia zdobyły uznanie wielu fachowców a najciekawsze zostały wyróżnione. Tytuł „Mister Eksportu", przyznano aparaturze systemu „Camac" produkowanej przez Zjednoczone Zakłady Urządzeń Jądrowych „Polon" w Warszawie, a „Juniorem Eksportu" został monitor ekranu z Zakładów Urządzeń Komputerowych „Mera-Elzab" Zabrze.