Reduksy T2E.pl -Try2emu -  pobierz magazyny komputerowe w PDF.

[AMIGA] Reklamowe foldery Amigi

[AMIGA] Reklamowe foldery Amigi
Skomentuj Ściągnij plik Słowa kluczowe

W ramach crowdfundingowej akcji wydania "Amiga in Pixel", całkiem sporego wydawnictwa poświęconego kultowym maszynkom Commodore Amiga, jako jeden z dodatków, marchewki dla patronujących akcji, pojawiła się propozycja wydania ponownie jednego z folderów reklamowych marki CBM z tamtych lat. Niestety, mam o samych pierwowzorach mam mgliste pojęcie - albo już wtedy miałem A500 i z racji tego nie zbyt interesowały mnie materiały reklamowego, albo jeśli działo się to '94 ogólnie korzystałem z PC (nie mojego co prawda, ale na tyle dostępnego, że mogłem i pograć po nocach, i pobawić się w początkującego DTP'owca;)).

Finalnie z 6 użytków, jakie miałem okazję startowo złożyć, tylko największy i najbogatszy wszedł w akcję - Katalog "Commodore - Koncern Technologiczny", pozostałe nie zostały wykorzystane, a sam "C64" został jeszcze dodatkowo zmodyfikowany na potrzeby druku A4 - pozbawiono go rozkładanych stron zawierających porównania modeli AMIGI między sobą i porównania maszynek C64 IBM, w niczym to nie zmniejsza atrakcyjność reduksu czegoś tak ulotnego jak prospektu reklamowego.

Za zgodą Roberta Łapińskiego udostępniam wszystkie zreduksowane foldery, w wypadku folderu C64 nie jest to finalna forma - skład z przygotowaniem do formatu A4 i przygotowanie do druku wydawnictwo zawdzięcza już osobie zajmującej się na codzień Pikselem.

Amiga 500

Flyer (dwustronna ulotka) Amigi 500 reduksowany dla potrzeb crowdfundingowego wydawnictwa Idea Ahead "AMIGA in Pixel".

Amiga 600 reduks (PL/DE)

Dwustronny flyer promujący Amigę 600 reedytowany dla potrzeb crowdfundingowe wywawnictwa AMIGA in Pixel.
Dwustronny flyer promujący w Niemczech Amigę 600.

Amiga 2000

W wypadku Amigi 2000 należy napisać parę słów wyjaśnienia - folder jest "ołtarzykowy" czyli składany do środka stąd dwa dostępne pdf'y do ściągnięcia.

Ulotka Amigi 200 reedytowana dla potrzeb crowdfundingowego wydawnictwa AMIGA in Pixel.

Amiga 3000

Dwustronny flyer promujący Amigę 3000 reedytowany dla potrzeb crowdfundingowego wydania książki AMIGA in Pixel.

Commodore Koncern technologiczny

Sporej wielkości folder firmy Commodore zawierający przegląd oferty dostępnej w Polsce na początku lat 90. (???). Jako jedyny wszedł w obręb Amiga in Pixel z pewnymi uproszczeniami do A4 (pozbycie się rozkładanych stron)

W odróżnieniu od wersji opublikowanej w akcji Amiga in Pixel pozostawiam strony porównań w formacie rozkładanym.

W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
_
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;)
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Retro T-Shirt

Blood Money Amiga Disc Cover
Yoshi GameBoy Element
Bumblebee Atari ST