Reduksy T2E.pl -Try2emu -  pobierz magazyny komputerowe w PDF.

[projekty] Bajtek Redux nr 5-6/86

[projekty] Bajtek Redux nr 5-6/86
Słowa kluczowe

Kolejny numer reduksu do pobrania, niestety z paroma niedociągnięciami, które mam nadzieję uda mi się zwalczyć w wyższych wersjach.

Bajtek 5 - 6 to przede wszystkim numer poświęcony AMSTRADOWI, oprócz charakterystyki CPC464, znajdziemy w nim pierwsze listingi na tą naprawdę ciekawą i potwornie niedocenioną konstrukcję z lat osiemdziesiątych.

 

Pobierz wersję oryginalną tego reduksu

Poniżej znajduje się wersja źródłowa dokumentu, który został przetworzony na wersję elektroniczną - te pliki stanowiły najczęściej wyjście do dalszej pracy nad zamieszczonym reduksem. Jakoż, że ostatnio można odczuć zauważalne problemy z serwerem pigwa, na którym leżały dokładne skany magazynów, postanowiłem również umieszczać połączone w jeden PDF obrazy stron, jakie tam się znajdowały - z ciut mniejszą jakością niż luźne jpgi, jednak na tyle dobrą aby ocenić na ile udał się ten reduks;)

Pobierz publiczną edycję tego reduksu

Poniżej znajduje się publiczna wersja poprawionego magazynu, jeśli nie ma jeszcze poniżej żadnych plików, wróć tu za jakiś czas.

_
Komentarze
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Reduks powstaje w wolnych chwilach i nie ukrywam, w zasadzie na własne potrzeby. Nigdy też nie będę publikował ich w postaci płatnej, jeżeli chcesz wesprzeć projekt datkiem - postaw kawę. Dzięki.
Listingi dołączone do numeru w ReadyRun

Retro T-Shirt

StarBlade Cover Amiga
The Eidolon Yellow/White
Bumblebee Atari ST