Reduksy T2E.pl -Try2emu -  pobierz elektroniczną wersję magazynu z przeszłości.

Bajtek 2/1987

Bajtek 2/1987
Skomentuj Ściągnij plik Słowa kluczowe

Status: W przygotowaniu.

Postęp prac:

28.12.19 - Byłoby pięknie gdyby nie problemy z działem ATARI, w którym nic się "dupy" nie trzyma. Symulator 6052, Polskie Litery uporczywie nie chcą się dać uruchomić i w sumie bazują już na wiedzy tajemnej, która jest mi obca (ze wszystkich 8 biciaków to ATARI było tym gdzie kod maszynowy obchodziłem dalekim łukiem;P). To pierwszy przypadek od dłuższego czasu, gdzie pojawienie się reduksu nie blokuje grafika (ha! nawet rozkładówka jest gotowa) a listingi w numerze.

31.08.19 Tym razem będzie trochę inaczej niż zwykle, jakoż że mam w miarę normalny numer, postaram się bazować na skanach bez większej ingerencji graficznej. Co z tego wyjdzie, zobaczymy.
Na razie złożyłem aż 3 strony i czyszczę pozostałe strony w FineReaderze.

Pobierz wersję oryginalną tego reduksu

Poniżej znajduje się wersja źródłowa dokumentu, który został przetworzony na wersję elektroniczną - te pliki stanowiły najczęściej wyjście do dalszej pracy nad zamieszczonym reduksem. Jakoż, że ostatnio można odczuć zauważalne problemy z serwerem pigwa, na którym leżały dokładne skany magazynów, postanowiłem również umieszczać połączone w jeden PDF obrazy stron, jakie tam się znajdowały - z ciut mniejszą jakością niż luźne jpgi, jednak na tyle dobrą aby ocenić na ile udał się ten reduks;)

Pobierz publiczną edycję tego reduksu

Poniżej znajduje się publiczna wersja poprawionego magazynu, jeśli nie ma jeszcze poniżej żadnych plików, wróć tu za jakiś czas.

_
Komentarze

Retro T-Shirt

Archon Cover
Bajtek 10/86
Dyskretny urok duplikacji