[Frontend] Amiga: AMI.G.U.LA 1.6.0.1

[3] @ Wtorek, 5 Marca 2013 22:33CET

[Frontend] Amiga: AMI.G.U.LA 1.6.0.1

Amigulator (Amiga Games UAE Launcher), autorstwa Dmitrisa Panokostas z Blitter Studio)  jest nakładką na WinUAE pozwalającą na odpalenie gier za pomocą jednego kliknięcia, pozwala na dodanie screenshotów i muzyki, która umili nam nawigowanie pomiędzy tytułami, a dzięki wbudowanym siorbaczom Lemona i Hall of Light za jednym kliknięciem możemy uzupełnić dane o grze o informacje zawarte w tych wielkich bazach danych Amigowych hitów. Sprawia całkiem miłe wrażenie, chociaż installator (on-line) powinni sobie raczej darować;)

GUI of AMI.G.U.LA 1.5.10.7 Beta

Amigula version 1.6.1

  • Improvement: The Longplay videos feature now checks if www.youtube.com is accessible first. If it’s not, the feature is disabled.
  • Improvement: The Longplay videos are now loaded only if the tab is selected, to improve performance.
wstecz05/03/2013 22:33
Inne treści związane z tematem
[tools] RomVault 2.5.0 Beta [tools] RomVault 2.5.0 Beta
RomVault pozwoli nam zachować porządek w co raz to bardziej chaotycznym (dla użytkownika) kolekcji dumpów dla MAME i MESS. Jest to całkiem interesująca alternatywa jeśli chodzi o możliwości tego programu w stosunku do clrMAME.  Od tej wersji autor programu GordonJ uwolnił kod swojej aplikacji a jego repozytorium znajdziemy na GitHubie - dzięki temu istnieje szansa, że ...
[FRONTEND] EmuLoader 8.2.9 [FRONTEND] EmuLoader 8.2.9
Nowa wersja frontendu EmuLoader - nakładki, uznawanej za jedną z najwygodniejszych tego typu rozwiązań, pozwalającą ułatwić nam obsługę emulatorów Arcade  - MAME, Demul,  SuperModel i innych.
[TOOLS] Emulator Organizer v6.6.25 [TOOLS] Emulator Organizer v6.6.25
Pojawiła się świeża odsłona Emulators Organizer, autorstwa Ali Hadid (MyNes), pozwala zarządzać kolekcją romów w naszych skromnych dyskowych archiwach.  
[arcade] ClrMamePro 4.031c
Nowa wersja jednego z najstarszych programów umożliwiający utrzymanie w ryzach kolekcji dumpów dla MAME - ClrMamePro 4.031c (cool little rom manipulation and management engine) już jest dostępna do pobrania.
[TOOLS] EmuControl Center 1.22 (2016.12.28) [TOOLS] EmuControl Center 1.22 (2016.12.28)
Jeden z najpotężniejszych organizerów archiwów dla emulatorów - EmuControlCenter został zaktualizowany. Potężny pakiet wykorzystujący środowisko KDE pozwala na łatwe zarządzanie zgromadzonym dobrem wszelakim;). Szkoda tylko, że przy większych kolekcjach hmmm... wymięka;)
Do ściągnięcia
GameBase Amiga v1.6 Music (without APC&TCP).7z
GameBase Amiga-v1.6-Screenshots.7z
Komentarze

T-shirt "Kung Fu Master 1986 May"

Retro T-Shirt Kung Fu Master 1986 May - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt