[Frontend] Amiga: AMI.G.U.LA 1.6.0.1

[2] @ Wtorek, 5 Marca 2013 22:33CET

[Frontend] Amiga: AMI.G.U.LA 1.6.0.1
Skomentuj

Amigulator (Amiga Games UAE Launcher), autorstwa Dmitrisa Panokostas z Blitter Studio)  jest nakładką na WinUAE pozwalającą na odpalenie gier za pomocą jednego kliknięcia, pozwala na dodanie screenshotów i muzyki, która umili nam nawigowanie pomiędzy tytułami, a dzięki wbudowanym siorbaczom Lemona i Hall of Light za jednym kliknięciem możemy uzupełnić dane o grze o informacje zawarte w tych wielkich bazach danych Amigowych hitów. Sprawia całkiem miłe wrażenie, chociaż installator (on-line) powinni sobie raczej darować;)

GUI of AMI.G.U.LA 1.5.10.7 Beta

Amigula version 1.6.1

  • Improvement: The Longplay videos feature now checks if www.youtube.com is accessible first. If it’s not, the feature is disabled.
  • Improvement: The Longplay videos are now loaded only if the tab is selected, to improve performance.
Inne treści związane z tematem
[TOOLS] Romulus 0.032 [TOOLS] Romulus 0.032;
Pojawiła się kolejna wersja Romulusa, który podobnie jak ClrMAME pozwala porządkować i zarządzać romsetami emulowanymi przez MAME/MESS. Program jest w stanie importować pliki .dat (stary format i pliki XML), radzi sobie też całkiem dobrze z Messem, czyta także pliki spakowane w ...
[arcade] ClrMamePro 4.031a;
Nowa wersja jednego z najstarszych programów umożliwiający utrzymanie w ryzach kolekcji dumpów dla MAME - ClrMamePro 4.031a (cool little rom manipulation and management engine) już jest dostępna do pobrania.
[FRONTEND] EmuLoader 8.2.5 [FRONTEND] EmuLoader 8.2.5;
Nowa wersja frontendu EmuLoader - nakładki, uznawanej za jedną z najwygodniejszych tego typu rozwiązań, pozwalającą ułatwić nam obsługę emulatorów Arcade  - MAME, Demul,  SuperModel i innych.
[c64] CBM prg Studio 3.9.0 [c64] CBM prg Studio 3.9.0;
Arthur Jordison opublikował CBM prg Studio w wersji 3.3.0 czyli wygodny framework, pozwalający nie tylko na edycję plików napisanych w basicu ale też assemblerze. Dodatkowo Studio posiada moduł do tworzenie duszków ("sprite"), edycji fontów i obsługi ...
[FRONTEND] EmuLoader 8.2.6 [FRONTEND] EmuLoader 8.2.6;
Nowa wersja frontendu EmuLoader - nakładki, uznawanej za jedną z najwygodniejszych tego typu rozwiązań, pozwalającą ułatwić nam obsługę emulatorów Arcade  - MAME, Demul,  SuperModel i innych.
Do ściągnięcia
GameBase Amiga v1.6 Music (without APC&TCP).7z
GameBase Amiga-v1.6-Screenshots.7z
Komentarze

Tshirt "Game Over Your Sinclair 86"

Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt