[retro] Sir Ababol 2: The Ice Palace

[2] @ !!! Czwartek, 25 Grudnia 2014 01:25 CET [25-12-2014 01:23 CET]

[retro] Sir Ababol 2: The Ice Palace

Kolejna platformówka od Mojon Twins - znów mamy okazję wcielić się w postać imć Ababola, który tym razem musi zmierzyć się z potęgą 6 wież Freezii, gdzie księżniczki zmieniono w nietoperze (rozkaz ubić aby odczarować, prawie jak w wiedźminie;)). I na końcu skrzyżować miecze z czarnym charakterem w postaci alchemika i druida (ciekawe co, na to alchemicy;)) niejakiego Alastor de la Babucha. The Mojon Twins jest już marką samą w sobie - nie ma więc, co chwalić i ganić - trzeba samemu zagrać;)

Retro - Sir Ababol 2 The Ice Palace (ZX Spectrum). The Mojon Twins, 2014
Sir Ababol 2: The Ice Palace (ZX Spectrum). The Mojon Twins, 2014

Credits

Tagi: Retro, Remake

wstecz25/12/2014 01:25
Inne treści związane z tematem
[retro] Hell! Yeah! [retro] Hell! Yeah!
Opis: Ty i twój brat bliźniak jesteście częścią elitarnej jednostki służb specjalnych wykonujących ściśle tajną misję. Teraz jesteś atakowany przez dziwne stworzenia i musisz walczyć o przetrwanie w nadziei, że go odnajdziesz!
[BBC] BeebEm 4.15 [BBC] BeebEm 4.15
BeebEm to emulator całej gamy modeli mikrokomputera BBC Micro,  który zawojował Anglię na początku lat 80 i stanowił groźna konkurencję dla powstałego mniej więcej w tym samym czasie Spectrum i C64. Komputer opracowano z myślą o platformie edukacyjnej (BBC Computer Literacy Project) - Micro stał się bohaterem w programów telewizyjnych, czy też był wykorzystywany ...
[Frontend] QuickPlay 4.7.5 [Frontend] QuickPlay 4.7.5
Pojawiła się u nowa wersja uniwersalnej nakładki na emulatory QuickPlay - programik, który z ciekawostek np. pozwala zintegrować się np. z GameBase (gdyby komuś nie odpowiadało korzystanie z GB:P), obsługuje również LibRetro (RetroArch)  
[retro] de: Lotek64 #60 [retro] de: Lotek64 #60
Ukazał się kolejny numer niemieckojęzycznego magazynu "Lotek64". Pismo związane ze sceną C64, prezentuje także informację o tematyce retro w szerokim tego słowa pojęciu - stąd znajdziemy w nim recenzję płyt z gatunku chiptunes, recenzję gier z innych platform czy też wywiady i opisy imprez. Na osobną uwagę zasługuje również kalendarium - w sam raz gdyby coś ...
[multi] RetroArch/Core 1.8.5 [multi] RetroArch/Core 1.8.5
Nowe poprawki w RetroArch, w chwili obecnej to chyba najbardziej uniwersalny system, który wykorzystujący rdzenie innych emulatorów pozwala pograć w stare gry na praktycznie wszystkim. Wielki to projekt i naprawdę spore możliwości, czy najlepszy? Cóż zależy jak bardzo lubimy poszczególne emulatory wpięte w aplikację;)
Do ściągnięcia
Komentarze

T-shirt "Infestation Psygnosis 1990"

Retro T-Shirt Infestation Psygnosis 1990 - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2020 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt