[GameBase] SMS updated by Dax

[2] @ Niedziela, 2 Lutego 2014 01:19CET

[GameBase] SMS updated by Dax

Dax, co jakiś czas podrzuca nam nowe GB, ja robię mirror, jednak dość rzadko piszę, co też nowego można zakolekcjonować - stąd też moja lista ma parę braków w stosunku do tego, co pojawiło się na forum GB.

Zaktualizowana baza gier (około 550 tytułów) dla rodziny konsol i mikrokomputerów firmy SEGA - Sega SG-1000, Sega Master System, Sega Mark III autorstwa ,mad z 2009 r., którą Dax uzupełnił i poprawił. W bazie oprócz archiwów, znajdziemy jak zwykle screenshoty, skany reklam prasowych, manuale.

Poniższa lista to potężna kolekcja programów dla poszczególnych platform, obsługiwanych przez program GameBase, którego kolekcjonerom gromadzących absolutnie wszystko dla poszczególnych maszyn nie trzeba dodatkowo przedstawiać.

Sega Master:System:Renegade:SEGA Enterprises Ltd.:Technos Japan Corp.:1993:
Renegade (SEGA Enterprises Ltd., 1993)
wstecz02/02/2014 01:19
Inne treści związane z tematem
C2 Sega System
Coś dla fanów maszynek Sega System C2, tym razem okienkowa wersja emulatora Charles MacDonald's zaportowana [;)] przez NeoZeeda. initial release In synchro with the 0.2b dos version missed options : scanlines rendering stereo sound FPS added option: Blur
International Karate + na Atari International Karate + na Atari
Wśród tytułów, na które Atarowcy musieli bardzo dłuuuggoo czekać znajdował się International Karate Plus, co jest bardzo dziwne, zważywszy, że IK na XE/XL cieszył się niesłabnącym powodzeniem na ośmiobitowych atarkach, a wersja "plus" doczekała się swoich premier na Atari ST, C64, Amstradzie 646 i Amidze. Dopiero od pewnego czasu dzięki projektowi ...
OneBus System [CaH4e3] [Nes8] OneBus System [CaH4e3] [Nes8]
Mały updejt na stronie CaH4e3, z którego warto przede wszystkim wyłapać emulator EmuVT umożliwiający emulacje OneBus System, niestety nie mam żadnych informacji na temat tego nesklona [po chwili grzebania po sieci, można oglądnąć same konsole u producenta tego wynalazku, link w powiązanych], ważne jest to, że emulatorek pozwala odpalić wszystkie gierki, które ...
[Nes8] [CaH4e3] FCEUM  22.07 [Nes8] [CaH4e3] FCEUM 22.07
CaH4e3 w końcu zakutalizował swoją deweloperską wersję emulatora Nintendo 8 - FCEU-m, oprócz zmian w mapperach, jego wersja FCE obsługuje narzędzie do dumpowania Nesowych kartów "Famiclone". Zapewne w najbliższej przyszłości (patrząc na wakacyjny zastój bliżej nieokreślonej), można spodziewać się przeniesienia korekt w mapperach do FCEultra.
[Nes8] [CaH4e3] FCEUM 03.08 i nowe dumpy [Nes8] [CaH4e3] FCEUM 03.08 i nowe dumpy
CaH4e3 dorzucił dwa nowe tytuły do swojej kolekcji dumpów i przy okazji nową wersję swojego klonu FCE-ultra - FCE-um, prawdopodobnie zawierającego poprawki umożliwiające odpalenie nowych tytułów. Fani Mortal Kombat, czy też Street Fighter na pewno się ucieszą.  
Do ściągnięcia
gamebase-setup-v1.3-full.exe
Sega Master System up dax PL.7z
Dodatkowe informacje
Komentarze

T-shirt "Taito"

Retro T-Shirt Taito - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2019 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt