[GameBase] Gamebase TurboGrafx 16 & PC Engine version 1.0a

[4] @ !!! Poniedziałek, 28 Października 2013 00:10 CET [28-10-2013 00:10 CET]

[GameBase] Gamebase TurboGrafx 16 & PC Engine version 1.0a

Dax wrzucił jeszcze jedną kolekcję dla programu GameBase - zestaw gier dla konsoli Turbografx 16/PC Engine autorstwa MAD'a i 420, jak wielokrotnie już wspomniałem darzę dużą sympatią gry jakie pojawiły się na tej platformie i tym przyjemnie mi ten release zaanonsować:). Jak zwykle w zestawie oprócz gier (ponad 400) i emulatorów, znajdziemy skany okładek i instrukcji do gier, także zestaw muzyczek z pluginem pozwalającym odtworzyć je pod WinAmpem.  

Poniższa lista to potężna kolekcja programów dla poszczególnych platform, obsługiwanych przez program GameBase, którego kolekcjonerom gromadzących absolutnie wszystko dla poszczególnych maszyn nie trzeba dodatkowo przedstawiać.

PCE PcEngine:Turbographx:GamebaseBomberman '93:Turbo Technologies, Inc.:Hudson Soft Company, Ltd.:1993:
Bomberman '93 (Turbo Technologies, Inc., 1993)

26.10.2013

Reupload files

 

Tagi: Pc Engine, Gry, Pcengine

wstecz28/10/2013 00:10
Inne treści związane z tematem
Engine Shock
Opi uruchomił na serwerze GeoShock stronę EngineShock, na której znajdziecie wszystko (no może prawie :) co jest związane z PC Engine/Turbo Grafx 16.
HuGo 1.23
Wielkich zmian nie można odnotować w nowej wersji HuGo - emulatora PC Engine/TurboGraphix. Poprawiono obsługę spakowanych romów, przerywniki w grach zrzuconych cd powinny teraz być odtwarzane z poprawnym dźwiękiem:). Nie jest to może rewolucja, ale warto mieć bieżacy numer tego emulatora;).
Magic Engine demo 0.97 beta 2
Magic Engine jest jednym z najlepszych emulatorów Turbograhix/PC Engine jakie są dostępne dla PeCeta:), jeżeli nie zależy Ci na obsłudze ISO [To na razie potrafui tylko HuGo] powinneś koniecznie zaopatrzeć się w ten emulator. Niestety, wersja demo-beta pozwala nam na zabawę tylko przez 5 minut, aby cieszyć się nieskończonym czasem emulacji musimy zarejestrować emulator [16$]. ...
[[faust] @ 16:49:43]
Xpce 1.12 beta 2 Xpce jest windosowskim emulatorem Turbograhix/PC Engine, niestety na dodatek mamy do czynienia z japońskim udawaczem;). Łatwo się domyślić, że co nowego w drugiej becie zostało poprawione/dodane nie wiadomo:(.
Nowy serwis z....
no ponoć tym co emufani lubią najbardziej... heh, ja tam wole porządny kawał emulatora:) [Pytanie aczkolwiek absurdalne co ważniejsze rom, czy emulator pozostawiam innym;)]. Bil otworzył nowy, polski serwis E-Zone z potężną dawką zastrzyku gier dla Neo Geo, NeoGeo Pocket, Segi Genesis, PC Engine, Nintendo GameBoy... uhhh... dalsze wymienianie nie miałoby już sensu;).
Do ściągnięcia
TurboGrafx-16 up dax Poland.part1.rar
TurboGrafx-16 up dax Poland.part2.rar
Komentarze

T-shirt "Infestation Psygnosis 1990"

Retro T-Shirt Infestation Psygnosis 1990 - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2019 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt