!

[ZX] ZXMak2 2.7.2.5

[0] @ Piątek, 19 Kwietnia 2013 22:45CET

[ZX] ZXMak2 2.7.2.5

Nowe zmiany w tym interesującym emulatorze ZX Spectrum i wschodnich klonów. Program posiada dość specyficzny mechanizm pozwalający w prosty sposób rozszerzać możliwości aplikacji poprzez własne wtyczki. W chwili obecnej program udaje konstrukcje ZX Spectrum 48, ZX Spectrum 128, ZX Spectrum +3, Pentagon 128, SCORPION 256, ATM 450, PROFI 5xx, QUORUM 256, Leningrad 1 a także ZX Sprinter.

ZXMak2 2.7.2.4 16/04/2013 Change Set: 24719

  • add ULA and Memory device for the Russian clone "Byte" (include ROM mapping & timing, but something still wrong - "cerikopik" still not passed yet)

Vox populi

Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(

Dodaj komentarz!!!!

Nick
Email
Www
Komentarz
 
wstecz19/04/2013 22:45
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Dodatkowe informacje
Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Silent Service (C64) 58,75zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Exolon Attack 2 84,50zł - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU