[utils] arcade: QT Chdman GUI 0.1 22/02/2013

[2] @ !!! Piątek, 22 Lutego 2013 23:38 CET [22-02-2013 23:37 CET]

[utils] arcade : QT Chdman GUI 0.1 22/02/2013

Pojawiła się aktualizacja nowego modułu, który zapewne niebawem wejdzie w skład bardzo przyjemnego frontendu QMC2 dla podstawowych wersji MAME/MESS i UME. QT Chdman jest graficzną nakładką na narzędzie wchodzące w skład dystrybucji multiemulatorów pozwalających na zarządzanie skompresowanymi obrazami dysków twardych (chd) - począwszy od kreacji, poprzez wyodrębnianie z nich zawartości, aż do narzędzi weryfikacyjnych.

Dzięki nakładce korzystanie z tego naprawdę potężnego narzędzia powinno stać się dziecinnie proste. Pod warunkiem, że ktoś posiada pliki .chd, które najczęściej ważą na tyle sporo, że ich zdobycie po za sieciami torrent może być nie lada wyzwaniem.

wstecz22/02/2013 23:38
Inne treści związane z tematem
Wykopane
Gdzieś szperając po sieci znalazłem całkiem obszerny wywiad z Tonym Wilenem przeprowadzonym w zeszłym roku przez Davida Bruneta dla amigowskiej strony OBLIGEMENT. Znajdziecie tam odpowiedź czemu TW, nigdy nie wprowadzi emulacji PPC do winUae i co sądzi o Fellowie:). Jest co poczytać.
RomVault 1.54 RomVault 1.54
RomVault pozwoli nam zachować porządek w co raz to bardziej chaotycznym (dla użytkownika) kolekcji dumpów dla MAME i MESS. Jest to całkiem interesująca alternatywa jeśli chodzi o możliwości tego programu w stosunku do clrMAME. RomVault 1.54 28/01/2011 There was still a bug in reading HEX values from DAT files, I was chopping off one to many characters, so I was converting ...
RomVault 1.55 RomVault 1.55
RomVault pozwoli nam zachować porządek w co raz to bardziej chaotycznym (dla użytkownika) kolekcji dumpów dla MAME i MESS. Jest to całkiem interesująca alternatywa jeśli chodzi o możliwości tego programu w stosunku do clrMAME. Ale... jak widać po ostatniej poprawce należy ten program testować na kopiach "kopii", tak dla świętego spokoju. RomVault 1.55 ...
[tools] Mame Content Manager 1.0.2 [tools] Mame Content Manager 1.0.2
Mame Content Manager pozwala zarządzać dumpami gier dla MAME, oprócz typowych działań, pozwala np. usunąć gry ze względu na ich typ np. gry dla dorosłych;) Chociaż ta funkcjonalność wydaje mi się wyjątkowo zbyteczna;)
[tools] Mame Content Manager 1.0.4 [tools] Mame Content Manager 1.0.4
Mame Content Manager pozwala zarządzać dumpami gier dla MAME, oprócz typowych działań, pozwala np. usunąć gry ze względu na ich typ np. gry dla dorosłych;) Chociaż ta funkcjonalność wydaje mi się wyjątkowo zbyteczna;)
Do ściągnięcia
QCHDman Standalone Mingw 32-bit.7z
QCHDman Standalone Mingw 32-bit.exe
Dodatkowe informacje
Komentarze

T-shirt "Sega Sonic"

Retro T-Shirt Sega Sonic - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt