Xpeccy jest linuksowym emulatorem maszynek zgodnych z ZX Spectrum (przede wszystkim rosyjskich klonów) i od paru wersji także maszynki MSX1, od czasu, do czasu pojawia się także dystrybucja dla Win32 - tak jest i tym razem. Emulator wymaga biblioteki QT, jeśli chcemy go odpalić pod Windowsami, a w zamian program oferuje parę ciekawostek, dla których warto na niego rzucić okiem.
build 20161218
- В отладчик добавлен инструмент просмотра памяти в виде спрайта.
- Разные мелкие правки, в основном с отладчиком.
Google Translator
- The added memory debugger tool view as a sprite.
- Other minor changes, mainly with the debugger.
Vox populi
Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(
Dodaj komentarz!!!!
wstecz20/12/2016 01:55
![[MULTI] XPECCY 0.6 build 20161218](/Photos/www/picphoto/038a23761.jpg,134)
Xpeccy Эмуляторы
