[AMIGA] FS-UAE Version 2.3.3 Dev

[1] @ !!! środa, 10 Lipca 2013 00:39 CET [10-07-2013 00:36 CET]

[AMIGA] FS-UAE Version 2.3.3 Dev

Emulatora Amigi Frode Solheima, bazuje na kodzie pozostałych emulatorów UAE (Unusable Amiga Emulator). Najważniejszą cechą FS-UAE w stosunku do pozostałych emulatorów jest wieloportowość, dodatkowo świetnie rozwiązany mechanizm wyświetlania obrazu i wygodny launcher, który dozbrojony w bazę gier potrafi uwolnić nas od ręcznego wybierania poszczególnych obrazów dyskietek, osoby lubiące grę poprzez sieć znajdą w FSUAE specjalny moduł, który umożliwia tego typu rozgrywkę. Jedyny minus to, w porównaniu do wymagań WinUAE, spory wzrost zapotrzebowania na moc komputera hosta. 

W 2.3.3 oprócz standardowej ilości poprawek i usprawnień pojawił się także zapowiadany wieki temu modul game center - graficzny interfejs pozwalający odpalić wybraną grę za jednym kliknięciem (okładki/screenshoty powinien pobierać sobie z bazy danych fsuae)

FS-UAE 2.3.3 DEV 2013-23-06

It'll at least initially be a cut-down version of FS-Game Center called FS-UAE Game Center, and it'll for the time being use the games / setup from FS-UAE Launcher. This means that for the time being, you also need to use the Launcher (for setup) even in one is only interested in the game center! But on the plus side, no configuration is then needed for the game center and it hopefully works out of the box.

Version 2.3.3:

  • (Launcher) Don't reload images when changing variants (and same i ages should be displayed for the new variant).
  • (Launcher) Show joy_emu_conflict from oagd.net in statusbar if applicable.
  • (Launcher) More QT port improvements, almost full-featured now.
  • (Game Center) Locate correct kickstart ROMs via file database.
  • (Game Center) Fixed possible bug in font rendering code.

Version 2.3.2:

  • (Launcher) Fixed bug when loading files from archive in a folder named #.
  • (Launcher) Fixed bug when automatically looking up Amiga Forever roms [2.3.1]
  • (Launcher) QT port improvements.
  • (Launcher) Misc bugfixes and minor improvements.

 

Tagi: Commodore, Winuae, Amiga

wstecz10/07/2013 00:39
Inne treści związane z tematem
[multi] NO$GBA 3.02 16/05/20
Martin Korth autor popularnej serii emulatorów no$cash (no$sns, no$gba, no$nes, no$msx, no$sns, no$cpc, no$c64, no$gmb, no$k2)  udostępnił nową wersję emulatora handheldów NINTENDO - GameBoy Advance i Nintendo DS. Tak jak w wypadku pozostałych projektów z serii NoCash, autor zdecydował się zmienić dostęp do najnowszych wersji - są one dostępne dla wszystkich, ...
[PDF] Nowości w DLH's Commodore Archive [PDF] Nowości w DLH's Commodore Archive
Serwis DLH's Commodore Archive to w chwili obecnej jeden z największych archiwum materiałów poligraficznych dla komputerów spod sztandaru Commodore (Amiga, C128, C64, C264, PET, VIC20), a od pewnego czasu także innych platform (Apple, Atari, Texas Instruments, PC). W jego zakamarkach znajdziemy genialny zestaw ocr'owych okładek i manuali do gier i aplikacji, pokaźną kolekcję ...
[AMIGA] FS-UAE Version 2.9.9 Dev [AMIGA] FS-UAE Version 2.9.9 Dev
Po dość długiej przerwie pojawiła się nowa testowa odsłona FSUAE Frode Solheima. Aplikacji bazuje na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, w sumie to bardzo przyjemne połączenie frontendu z WinUAE z własną bazą danych zawierającą opisy emulowanych gier.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.9.11 Dev [AMIGA] FS-UAE Version 2.9.11 Dev
Pojawiła się nowa testowa odsłona FSUAE Frode Solheima. Aplikacji bazuje na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, w sumie to bardzo przyjemne połączenie frontendu z WinUAE z własną bazą danych zawierającą opisy emulowanych gier.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.9.12 Dev [AMIGA] FS-UAE Version 2.9.12 Dev
Pojawiła się nowa testowa odsłona FSUAE Frode Solheima. Aplikacji bazuje na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, w sumie to bardzo przyjemne połączenie frontendu z WinUAE z własną bazą danych zawierającą opisy emulowanych gier.
Dodatkowe informacje
Komentarze

T-shirt "Dyskretny urok duplikacji"

Retro T-Shirt Dyskretny urok duplikacji - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2020 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt