VGS v1.41 demo

[1] @ Poniedziałek, 2 Października 2000 10:09CET

Skomentuj

Wszyscy o tym piszą (wcale nie jest to dziwne :), więc i ja poinformuję o najnowszej wersji emulatora PSX firmy Connectix - Virtual Game Station v1.41 Demo. Niech nikogo nie zmyli to "Demo" - jest to (podobno - nie miałem jak tego sprawdzić :) pełnoprawna wersja emulatora!!!
Inne treści związane z tematem
Magic Engine demo 0.97 beta 2;
Magic Engine jest jednym z najlepszych emulatorów Turbograhix/PC Engine jakie są dostępne dla PeCeta:), jeżeli nie zależy Ci na obsłudze ISO [To na razie potrafui tylko HuGo] powinneś koniecznie zaopatrzeć się w ten emulator. Niestety, wersja demo-beta pozwala nam na zabawę tylko przez ...
Dema dla Turbographics;
Jeżeli myślicie, że na PCE już nic nie powstaje, jesteście w błędzie. Tutaj możecie zaopatrzyć się w najnowsze produkcję, a także devkit, który przy odrobinie szczęścia pozwoli Wam na napisanie własnej produkcji dla tej "wiecznej" konsoli i oczywiście, jej emulatorów:).
Dema na konsole;
Jeżeli poszukujecie dem na konsole arcade, warto zerknąć na Arcade Develeopment Central. Znajdziecie tam produkcje na Neogeo, Callusa i System 16. Jeśli interesujecie się także demami na konsolki domowe, warto także zrzucić okiem na ConsoleDev.
Archon Remake 2010 [PC/Iphone] Archon Remake 2010 [PC/Iphone];
Szukając czegoś fajnego na świstaku, a w zasadzie bawiąc się API tego niedocenionego konkurenta Allegro, znalazłem dość frapująca aukcję, na której można nabyć remake Archona dla PC (jest też wersja dla Iphone), za 10 dolarów (autor aukcji korzysta z preorderu o 5$ mniej ...
Do ściągnięcia
Komentarze

Tshirt "Eidolon"

Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt