Trochę romów, troche plotek

[2] @ Piątek, 5 Maja 2000 04:20CET

Skomentuj

- Serwis Andy's Amiga Rarities zamieścił kolejnych parę tytułów do pobrania: Chuckie Egg, Chuckie Egg 2, Tritus, Kikstart 2, Hacker, Hacker 2 i parę częsci gry Timerunner.
- Na emu-farm mają się pojawiać rzadko spotykane romy dla większości konsol, na razie wystartowali tylko z paroma tytułami, których nie nazwałbym rzadko spotykanymi;) {final fantasy, starflight itp;)]. Polecam wszystkim zaglądnięcie i zassanie Starflighta, ta gra rządzi:)))). - Pamiętacie grupę NEO GEO 2000, która swego czasu zarzuciła Nas plikami ISO z grami dla NeoGeo. Już nie długo nowa dostawa;). Jeżeli już mowa o Neo-Geo, parę dni temu rozmawiałem z Duke [webmaster strony DukeClassics], który w chwili obecnej przygotowuje nowy layout dla swojego serwisu, na otwarcie pojawią się napewno dwa isa dla NG, które jeszcze nie zostały przez innych zrzucone;).
- I jeszcze parę plotek: Szykuję się następny duży Polski serwis z romami/newsami i emulatorami [około 7gb gier;)]. Huh... już niedługo podam Wam więcej szczegółów;)
Inne treści związane z tematem
[MULTI] Pantheon 6.868 [MULTI] Pantheon 6.868;
Multiemulator Pantheon, programu autorstwa  Bostjana 'Grandy' Grandoveca i jego kolejna odsłona. i znów Nintendo Gameboy w akcji;)
[MULTI] XPECCY 0.6 build 20180311 [MULTI] XPECCY 0.6 build 20180311;
Xpeccy jest linuksowym emulatorem maszynek zgodnych z ZX Spectrum (przede wszystkim rosyjskich klonów) i od paru wersji także maszynki MSX1, Nintendo GameBoy/GameBoy Color oraz NINTENDO 8 i jego rosyjskiego odpowiednika Dendy. Emulator wymaga biblioteki QT, jeśli chcemy go odpalić pod ...
[MULTI] Mednafen x86/x64 1.21.1 MFix [MULTI] Mednafen x86/x64 1.21.1 MFix;
Mednafen jest bardzo udanym multiemulatorem, który powstał przede wszystkim z myślą o linuksie, jednak dzięki portowi pod win32 i ostatnio testowanej wersji x64, możemy pobawić się nim także pod okienkami. Jest na tyle dobrym udawaczem, że na podwalinie jego kodu powstały takie ...
[VBA] VisualBoy Advance - M 2.2 FixBuild 13/03/18 [VBA] VisualBoy Advance - M 2.2 FixBuild 13/03/18;
Ukazała się nowa, testowa wersja emulatora konsol NINTENDO (CGB,GB,GBA). Tym razem zmiany będą bardziej odczuwalne niż ostatnio, jednak to i tak kosmetyka - zmieniono podstawowy driver dźwięku na SDL (obecnie każdy inny powodował problemy z jego odtwarzaniem).
[multi] BizHawk 2.2.2 [multi] BizHawk 2.2.2;
Nowa wersja multiemulatora BizHawk. napisany w C# multiemulator pozwala udawać  konsole: Nintendo Entertainment System / Famicom / Famicom Disk System (NES/FDS), Super Nintendo (SNES), Nintendo 64, Gameboy, Gameboy Color, Super Gameboy, Sega Master System, SG-1000, Game Gear, Sega Genesis / ...
Komentarze

Tshirt "Infestation Psygnosis 1990"

Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt