!

TosBoX 1.10a

[0] @ Poniedziałek, 9 Października 2000 16:55CET

Dziś do zassania z AArea świeżutka wersja 1.10a najlepszego do użytków (i tylko do użytków) emulatora AtariST - Tosbox. Zmian jest bez liku, wszystkie do przeczytania poniżej ;) The GFA BASIC end-of-file bug was fixed, again. :-/

Vox populi

Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(

Dodaj komentarz!!!!

Nick
Email
Www
Komentarz
 
wstecz09/10/2000 16:55
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Archon Cover 60,95zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Exolon Bajtek 3/1987 84,50zł - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU