!

SMS Plus v0.9.2.0

[0] @ Piątek, 9 Czerwca 2000 10:01CET

Windozowy emulator Segi (SMS/GG) v0.9.2.0 atakuje :) ponownie z takimi zmianami: - Fixed a bug where the enable sound option was being overwritten in the registry
- Added an option to disable keyboard input when a joystick is selected
- Added an option to set the rapid fire rate for each player
- Added an option to enable / disable FM sound
- Added an option to select the default territory (JAP / Europe-US)
- Made the application become active when launching ROMS via RMB emulate
- Digital YM2413 FM sound emulation. Drums sound real good, too
- Made some internal changes and clean-ups to the source code

Vox populi

Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(

Dodaj komentarz!!!!

Nick
Email
Www
Komentarz
 
wstecz09/06/2000 10:01
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Silent Service (C64) 58,75zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Sorcery Bajtek 60,95zł - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU