Nowy (stary) site

[1] @ Piątek, 17 Marca 2000 08:05CET

Strona Leszka Zaciury doczekala się całkiem nowej, moim zdaniem znakomitej, oprawy graficznej. Tak więc jeśli szukasz opisów gier na Atarynkę powinieneś się tam udać koniecznie !

Tagi: Dely

wstecz17/03/2000 08:05
Inne treści związane z tematem
[[dely] @ 23:46:54]
A800Win by Rich L. słów kilka Jako, że ostatnio zauważyłem małe zamieszanie dotyczące Wingrozowej wersji emulatora Atari800Win postanowiłem napisać kilka słów na ten temat. Oficjalna wersja tego emulatora jest autorstwa Richarda Lawrence`a [prawdopodobnie z USA]. Jako, że p. Richi nie dawał znaku życia przez ponad rok, zdolni polacy, a konkretnie Tomasz Szymankowski postanowili ...
[[dely] @ 14:50:10]
PCAE 2.3 Ukazała się nowa wersja PCAE emulatora konsolek Atari 2600. Główną nowością jest przeportowanie emulatora na platforme Windows (czyż nie brzmi to pięknie ?). Pliki, wersja DOS i Win, pojawią się na AArea wieczorem. A tym czasem co nowego: WIN: TigerVision game bug fixed. Screen shots can be saved in JPEG format as well as BMP format. Emulator ...
[[dely] @ 21:09:23]
AArea :: update Dzisiaj wieczorem pojawią sie na AArea okolo 15MB demek na `male` atari. W tej chwili na serverze sa juz pliki w formacie ATR, za chwilke będzie reszta w formatach com i exe. Gdy zobaczycie odpowiedniego newsa na AArea będzie mozna zacząć ściągać.
Demomania na AArea
Od wczoraj na AArea dostępne są działy z demkami oraz użytkami. Razem jest klikadziesiąt MB stuffu na małą atarkę. Dziś wieczorem pojawi się kilkaset zinów i kolekcja DOS`ów. Na następny tydzień szykuję wprowadzenie działu z downloadem dla AtariST [Faust: demka dla ciebie :)].
Kolekcja DOS`ów + coś dla fanów ST
Tak jak obiecywałem wcześniej, na AArea dostępna jest kolekcja DOS`ów w formatach ATR - czyli wymarzony pokarm dla Waszych emulatorków :) Oprócz tego dostępne są pierwsze downloady dla Atari ST, na razie tylko emulatory ale za to wszystkie jakie są dostępne w sieci. Gry i demka wkrótce :)
Komentarze

T-shirt "The Last Ninja"

Retro T-Shirt The Last Ninja - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2019 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt