NMame32 fix 4

[1] @ środa, 30 Sierpnia 2000 11:11CET

Skomentuj

Kolejna poprawka do tego dziwnego, ale przyjemnego dziwoląga (przypomnę może, że jest to przeróbka Mame32 do odpalania gier NeoGeo (tylko!)) :)) Ponieważ prace nad tym emulatorem zostały zakończone (po source zapraszam na stronę :), to możemy raczej liczyć tylko na kolejne fix'y. Aha, tylko uspokoję - ta wersja (tylko plik .exe - potrzebna jest poprzednia wersja!) jest bez 'krzaczków' :-)
Inne treści związane z tematem
NMame32;
Co może być wynikiem poniższego równania: NeoGeo + Mame + Win + 'krzaczki' = ??? Nie wiecie??? No to nie będe trzymał Was dalej w niepewności (???) - wynikiem jest Windozowa wersja Mame odpalająca tylko gry NeoGeo z 'krzaczkami' na ekranie (jako że dziwo to powstało w kraju kwitnącej ...
NMame32 final fix 7;
Sam nagłówek tłumaczy chyba wszystko... Kolejna kosmetyczna poprawka bardzo dobrego emulatora gierek NeoGeo... Nie mam jak tego teraz sprawdzić, ale najprawdopodobniej dodano obsługę JAP wersji "Shock Trooper" (vide ostatnie Mame)... Ponieważ jest to tylko sam plik exe to wszyscy Ci ...
NMame32 build12;
Dla odmiany nowa wersja Mame32 tylko i wyłącznie do gier NeoGeo - oparta jeszcze na poprzedniej wersji Mame (beta 8) - NMame32 v0.37 beta 8 build12 ;)
NMame32 build 13;
Nie wiem czy jest sens ściągać NMame32 build 13 (przypomnę, jest to emulator gier tylko NeoGeo), ponieważ jest już przecież dostępna wersja Mame beta 9, a ta wersja opiera się na źródłach bety 8... Wybór należy do Ciebie (to nie reklama).
Komentarze

Tshirt "Lords of The Ring Part One"

Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt