NetPD - blady strach...

[1] @ Czwartek, 11 Maja 2000 04:43CET

Skomentuj

Na początku był Napster, potem długo, długo nic a potem kłopoty. Metallica oskarżyła firmę produkującą program do sieciowego udostępniania mp3 o piractwo i łamanie praw autorskich [ciekawe w ten sposób można oskarżyć producenta siekiery, iż ktoś popełnił nią morderstwo]. Prawnicy Mettallici zdobyli listę około 300 000 [popularny zespół nie ma co;)] domniemanych "piratów". Umożliwiła im to nowa angielska organizacja, która od tej pory będzie śledzić, zapisywać i logować każdy plik muzyczny jaki udostępnicie w sieci. Uhhh... a co to ma do emulatorów? Heh... NetPD zapowiedziała, iż swoją opieke roztoczy także nad nielegalnym przepływem gier komputerowych w sieci [hehehhe... dość jasno sformulowane - videogames]. Cóż, jeżeli ktoś jeszcze się nie przyzwyczaił do tego, iż jest śledzony, a jego pliki co raz częściej przeglądane powinien szybko się do tego przyzwyczaić [Hmmmm... wystarczy czasami zerknąć, który program sharewarowy wysyła od czasu do czasu dyskretne porcje informacji o użytkowniku, np. na jaką stronę właśnie wszedł lub jakie zadał pytanie wyszukiwarce. Jeżeli ktoś ma Godzille/CuteFtp i inne badziewia z darmowym dodatkiem bannerkiem powinien się liczyć z tym, że jego kroki są dość dobrze obserwowane].
Ciekawe, kiedy zacznie się prawdziwa nagonka na serwisy z romami w Polsce. Jakoż, że Państwa UE wywierają niemały nacisk na kwestie ochrony praw autorskich, podejrzewam, że nastąpi to rychło i będzie bardzo spektakularne.
Zerknijcie na ten artykuł, NetPD czuwa nad spokojem waszych dusz;).
A ja zawsze twierdziłem, że Mettalica powinna się rozwiązać po Ride the Lighting;).
Inne treści związane z tematem
[FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058 [FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058 ;
SpeedVicio udostępnił pełną wersję nakładki MedGUI - bardzo wygodnego interfejsu dla multiemulatora Mednafen, który sam w sobie jest raczej mało przyjazny w konfiguracji.
[multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15 [multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15;
Po dlugiej przerwie pojawiła się aktualizacja multiemulatora DSP pozwalającego pobawić się maszynkami arcade i ośmiobitowcami - CPC, ZX Spectrum (z bardzo fajnie rozwiązanym podglądem plików), a także Colecovision, Nintendo 8 i CGB/GB. Dość nietypowy projekt na pierwszy rzut oka, ...
[Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167 [Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167;
MameSick opublikował wersję swojej mutacji MAME 0.167 - MameUIFX. MameUiFX może poszczycić się jednym z ładniejszych GUI wśród klonów MAMEUI i jest jednym z najlepiej działających klonów tego multiemulatora.  
[arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167 [arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167;
HbMame (HomeBrewMame) jest modyfikacją MAME umożliwiającą odpalenie nieoficjalnych gier na sprzęt arcade obsługiwany przez MAME - nieoficjalne, amatorskie to wcale nie znaczy, że gorsze.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix) [AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix);
Po makabrycznie długim czasie Frode Solheim twórca emulatora FSUAE Frode Solheima, bazującej na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, a w zasadzie bardzo przyjemnego połączenie pythoona z WinUAE, w końcu zdecydował się zakończył pracę nad nową wersją swojego ...
Komentarze

Tshirt "Infestation Psygnosis 1990"

Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt