Magic Engine demo 0.97 beta 2

[1] @ Poniedziałek, 15 Maja 2000 02:36CET

Skomentuj

Magic Engine jest jednym z najlepszych emulatorów Turbograhix/PC Engine jakie są dostępne dla PeCeta:), jeżeli nie zależy Ci na obsłudze ISO [To na razie potrafui tylko HuGo] powinneś koniecznie zaopatrzeć się w ten emulator. Niestety, wersja demo-beta pozwala nam na zabawę tylko przez 5 minut, aby cieszyć się nieskończonym czasem emulacji musimy zarejestrować emulator [16$]. fixed the "random reset" bug in CD games.
improved CD-ROM support.
fixed the keyboard bug that happened on very fast PC.
re-implemented support for the old backup RAM format used in the DOS version of Magic Engine (the 8 KB BACKUP.RAM file), and added a new option in the PCE.INI file: 'backup_ram', to select the format used by the emulator: old or new. fixed another little bug in the backup RAM support.
added a new option for the TV mode: 'wide', that stretches the screen horizontaly to give a pseudo fullscreen effect.
improved CD audio volume control (this still doesn't work on SB Live cards, though).
added a new option in the PCE.INI file: 'audio_input_line', to select the audio input line used by the CD-ROM drive (standard CD input line, aux. input line, etc...).
fixed the continuous sound bug that happened sometimes when accesing the CD-ROM drive.
added a log feature to help debugging.
Inne treści związane z tematem
Dema dla Turbographics;
Jeżeli myślicie, że na PCE już nic nie powstaje, jesteście w błędzie. Tutaj możecie zaopatrzyć się w najnowsze produkcję, a także devkit, który przy odrobinie szczęścia pozwoli Wam na napisanie własnej produkcji dla tej "wiecznej" konsoli i oczywiście, jej emulatorów:).
Dema na konsole;
Jeżeli poszukujecie dem na konsole arcade, warto zerknąć na Arcade Develeopment Central. Znajdziecie tam produkcje na Neogeo, Callusa i System 16. Jeśli interesujecie się także demami na konsolki domowe, warto także zrzucić okiem na ConsoleDev.
VGS v1.41 demo;
Wszyscy o tym piszą (wcale nie jest to dziwne :), więc i ja poinformuję o najnowszej wersji emulatora PSX firmy Connectix - Virtual Game Station v1.41 Demo. Niech nikogo nie zmyli to "Demo" - jest to (podobno - nie miałem jak tego sprawdzić :) pełnoprawna wersja emulatora!!!
Archon Remake 2010 [PC/Iphone] Archon Remake 2010 [PC/Iphone];
Szukając czegoś fajnego na świstaku, a w zasadzie bawiąc się API tego niedocenionego konkurenta Allegro, znalazłem dość frapująca aukcję, na której można nabyć remake Archona dla PC (jest też wersja dla Iphone), za 10 dolarów (autor aukcji korzysta z preorderu o 5$ mniej ...
Do ściągnięcia
Komentarze

Tshirt "Robin of the wood"

Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt