Hu-Go v1.29

[2] @ Wtorek, 31 Października 2000 12:18CET

Najnowsza wersja DOS'owego emulatora PC Engine (coś ostatnio miłośnicy tej maszynki nie byli rozpieszczani ;) nosi numerek 1.29 i ma takie oto nowe rzeczy: - Else, I've been asked for something like a video dumping, I couldn't produce .avi, .mpg or .avi directly so I added an image dumping in a VIDEO subdirectory (only available in DOS version w/o eagle nor scanline mode since people don't seems to be interested in this, if I have time, I'll add this feature to win version before I post archives online).
- As promised, I did a CVSisation of sources while restructuring the code. Normaly, sources should soon be available with a public anonymous access

Tagi: Pc Engine, Pcengine, Dalthon

wstecz31/10/2000 12:18
Inne treści związane z tematem
Engine Shock
Opi uruchomił na serwerze GeoShock stronę EngineShock, na której znajdziecie wszystko (no może prawie :) co jest związane z PC Engine/Turbo Grafx 16.
HuGo 1.23
Wielkich zmian nie można odnotować w nowej wersji HuGo - emulatora PC Engine/TurboGraphix. Poprawiono obsługę spakowanych romów, przerywniki w grach zrzuconych cd powinny teraz być odtwarzane z poprawnym dźwiękiem:). Nie jest to może rewolucja, ale warto mieć bieżacy numer tego emulatora;).
Magic Engine demo 0.97 beta 2
Magic Engine jest jednym z najlepszych emulatorów Turbograhix/PC Engine jakie są dostępne dla PeCeta:), jeżeli nie zależy Ci na obsłudze ISO [To na razie potrafui tylko HuGo] powinneś koniecznie zaopatrzeć się w ten emulator. Niestety, wersja demo-beta pozwala nam na zabawę tylko przez 5 minut, aby cieszyć się nieskończonym czasem emulacji musimy zarejestrować emulator [16$]. ...
[[faust] @ 16:49:43]
Xpce 1.12 beta 2 Xpce jest windosowskim emulatorem Turbograhix/PC Engine, niestety na dodatek mamy do czynienia z japońskim udawaczem;). Łatwo się domyślić, że co nowego w drugiej becie zostało poprawione/dodane nie wiadomo:(.
Nowy serwis z....
no ponoć tym co emufani lubią najbardziej... heh, ja tam wole porządny kawał emulatora:) [Pytanie aczkolwiek absurdalne co ważniejsze rom, czy emulator pozostawiam innym;)]. Bil otworzył nowy, polski serwis E-Zone z potężną dawką zastrzyku gier dla Neo Geo, NeoGeo Pocket, Segi Genesis, PC Engine, Nintendo GameBoy... uhhh... dalsze wymienianie nie miałoby już sensu;).
Do ściągnięcia
Komentarze

T-shirt "Bajtek 10/86"

Retro T-Shirt Bajtek 10/86 - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2019 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt