!

Hehehheh...

[0] @ Wtorek, 4 Lipca 2000 14:27CET

No tak, pośpieszyłem się z tym indykiem;)... Wot, my juz sa amerykany... indyk na swieto dziękczynnienia a na dzień niepodległości latający talerz;). Thx za sprostowanie dla Naci:).

Vox populi

Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(

Dodaj komentarz!!!!

Nick
Email
Www
Komentarz
 
wstecz04/07/2000 14:27
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Archon Cover 60,95zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Okładka Bajtek 2.1986 63,45zł - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU