Fellow 0.36r1

[2] @ Sobota, 11 Marca 2000 04:08CET

Stare przysłowie, że najbardziej się kocha porzucone dzieci w tym wypadku dość dobrze się sprawdza;). Ekipa pracująca nad emulatorem Amigi pod Dos - Fellow zapowiedziała, iż projekt nie będzie kontynuowany, a tu proszę stary zespół [Peter Schiller, Torsten Giebl, Dominik Schmidt] opublikowali nową wersję tego najszybszego Amiganta:). Wersja 0.36b r1 update: 2018-02-06 zawiera teraz wyszukiwarkę oszustw;) [pięknie to brzmi - cheat engine], poprawiono prędkość emulacji i wielkość pliku [upx]. Heh... zasada jest jedna potrzebujemy pograć w gry pod A500 - Fellow jest niedopobicia, potrzebujemy coś więcej musimy używać WinUAE. Istotne pliki dla emulacji amisi [romy, kompresory itp, itd;)], znajdziecie na Ami-Site scannera, który znów zmienił layout i wygląda całkiem, całkiem:)

Tagi: Commodore, Playstation, Pete, Winuae, Amiga, Gry, Fellow, Romy

wstecz11/03/2000 04:08
Inne treści związane z tematem
[multi] NO$GBA 3.02 16/05/20
Martin Korth autor popularnej serii emulatorów no$cash (no$sns, no$gba, no$nes, no$msx, no$sns, no$cpc, no$c64, no$gmb, no$k2)  udostępnił nową wersję emulatora handheldów NINTENDO - GameBoy Advance i Nintendo DS. Tak jak w wypadku pozostałych projektów z serii NoCash, autor zdecydował się zmienić dostęp do najnowszych wersji - są one dostępne dla wszystkich, ...
[PDF] Nowości w DLH's Commodore Archive [PDF] Nowości w DLH's Commodore Archive
Serwis DLH's Commodore Archive to w chwili obecnej jeden z największych archiwum materiałów poligraficznych dla komputerów spod sztandaru Commodore (Amiga, C128, C64, C264, PET, VIC20), a od pewnego czasu także innych platform (Apple, Atari, Texas Instruments, PC). W jego zakamarkach znajdziemy genialny zestaw ocr'owych okładek i manuali do gier i aplikacji, pokaźną kolekcję ...
[AMIGA] FS-UAE Version 2.9.9 Dev [AMIGA] FS-UAE Version 2.9.9 Dev
Po dość długiej przerwie pojawiła się nowa testowa odsłona FSUAE Frode Solheima. Aplikacji bazuje na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, w sumie to bardzo przyjemne połączenie frontendu z WinUAE z własną bazą danych zawierającą opisy emulowanych gier.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.9.11 Dev [AMIGA] FS-UAE Version 2.9.11 Dev
Pojawiła się nowa testowa odsłona FSUAE Frode Solheima. Aplikacji bazuje na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, w sumie to bardzo przyjemne połączenie frontendu z WinUAE z własną bazą danych zawierającą opisy emulowanych gier.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.9.12 Dev [AMIGA] FS-UAE Version 2.9.12 Dev
Pojawiła się nowa testowa odsłona FSUAE Frode Solheima. Aplikacji bazuje na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, w sumie to bardzo przyjemne połączenie frontendu z WinUAE z własną bazą danych zawierającą opisy emulowanych gier.
Do ściągnięcia
Komentarze

T-shirt "Eidolon B&W Dragon"

Retro T-Shirt Eidolon B&W Dragon - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2020 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt