EmuDX koniec prac?

[1] @ Czwartek, 22 Czerwca 2000 12:03CET

Prawdopodbnie zostaną zawieszone prace nad emulatorem arcade EmuDX, który pozwalał cieszyć się starymi grami w nowej oprawie graficznej. Powód jak zwykle ten sam niesnaski w łonie projektu. Heh... i tak jest to jedyny projekt, który cokolwiek nam pokazał, podobny RetroFX do tej pory mami screenshotami z poszerzonej wersji Ghost'n'Goblins [RetFx ustępuje tylko RM w ilości dat zapowiadanych premier].
wstecz22/06/2000 12:03
Inne treści związane z tematem
EmuDX już niebawem...
Do premiery emulatora pozostało jeszcze niespełna parę godzin [6 godzin z kawałkiem], na osłodę oczekiwania na plik wykonawczy ekipa EmuDX zrzuciła wszystkie niezbędne romy dla nowej wersji. Oczywiście pojawią się i na T2E - Google ale jeszcze chwile to potrwa, tak na oko przynajmniej 2 godziny;).
EmuDX wreszcie:)
Zapowiadany na dziś emulator EmuDX ujrzał światło dzienne:))). Jest to chyba pierwszy przypadek na emuScenie, iż programiści praktycznie co do minuty zgodzili się ze swoimi zapowiedziami. Emu właśnie się ściąga [1.33mb], a pozostałe pliki niebędne do zabawy już leżą na T2E - Google:).
EmuDX jak...
Oprócz dodatkowych plików emuDX będziecie potrzebowac orginalnych romsetów gier Donkey Kong, Galaxian, Mr. Pacman i Moon Cresta. Odwiedźcie chyba najlepszy serwis z romami dla Mame lub zaglądnijcie tutaj - Google ale głowy nie dam, że te archiwa będą pasować do emulatora;).
Komentarze

T-shirt "Game Over Your Sinclair 86"

Retro T-Shirt Game Over Your Sinclair 86 - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2019 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt