Duże problemy....

[1] @ Wtorek, 4 Kwietnia 2000 13:36CET

Prawdopodbnie są to ostatnie dni działalności weasela. Z powodu zamieszania wokół łącza, do którego jest przyłączony serwer serwisy Emumanx, Ami-Site, Atari-Area i Try2emu przestaną w najbliższym czasie istnieć. Znów okazało się, że żyjemy w świecie, w którym żal dupe komuś ściska, że nie można zarobić na drugiej osobie. Jeżeli serwisy będą jeszcze reaktywowane napewno znajdą się pod innymi adresami. Jeżeli chcecie być informowani na bieżąco o przenosinach serwisów, o możliwych nowych lokalizacjach weaselowskich stron i dacie shoutdown'u serwera wyślijcie mi pusty email [wieczorem, czyli koło 3,4 stworzę jakąś szybką mailliste;), na razie potrzebuje tylko emaila z Nickiem/imieniem i adresem emailowym]. Raczej jak na razie nie widzę żadnego niekomercyjnego wyjścia z sytuacji, więc o tym jak będzie wyglądał i czy będzie wogóle nowe Try2emu zadecyduje pieniądz.
Na wszelki wypadek gdyby miałabyć to ostatnia informacja na Try2emu, dziękuje wszystkim zatwardziałym fanom T2E i wszystkim zagorzałym wrogom;) tego serwisu za odwiedzanie częste lub sporadyczne tych stron i żegnam się z Wami na nie określony czas. Mam nadzieję, że przez ostatnie 2 lata bawiliście się na T2E równie dobrze jak ja. A na razie muszę zrobić bardzo szybki back-up Try2emu;).
Pamiętajcie o email'u, jakoż, że wiem jak wygląda zmiana adresu [serwis był już raz przenoszony - piekło] radzę się zapisać.
wstecz04/04/2000 13:36
Inne treści związane z tematem
[MULTI] MessUI x86/x64 0.196 [MULTI] MessUI x86/x64 0.196
Nieoficjalna dystrubucja MESSa, którą zaopatrzono w przyjazny interfejs graficzny, zbliżony do starego gui, jednak nieznacznie poszerzony doczekał się kolejnej odsłony - oprócz wszystkich zmian z messa poprawiono działanie także gui - dzięki, któremu podczas działania poszczególnego drivera dostajemy pasek górny z podstawowymi ustawieniami danej ...
[ATARI] Altirra x86 i x64 3.10 test XVI [ATARI] Altirra x86 i x64 3.10 test XVI
Nowa wersja testowej Altirry, emulatora ATARI XE/XL/5200.  Ostatnia pełna wersja tego emulatora, jaka publicznie została udostępniona to Alirra 3.00 z 28 grudnia 2017 r.
Reduks
Komputer: Dodatek Specjalny 44 gry na Atari Komputer: Dodatek Specjalny 44 gry na Atari
No dobra, jakoż, że wypadałoby trochę odpocząć od tematyki Bajtka na tapętę zawędrował specjalny numer Komputera, z grudnia AD1987, poświęcony grom na Atari. Ktoś kto miał wówczas Atari - miał i ten dodatek, był on swoistym i chyba pierwszym kompedium tego, co należało posiadać w swoich zbiorach na swoje ulubione XE/XL, prawdzowa pozycja obowiązkowa i wybitnie często ...

[reduks] Komputer: Dodatek Specjalny 44 gry na Atari [reduks] Komputer: Dodatek Specjalny 44 gry na Atari
Kolejna pozycja została dodana do biblioteki reduksów - tym razem specjalny dodatek do "Komputera" poświęcony grom na ATARI XE/XL. Do pobrania na stronie magazynu
[ATARI] Altirra x86 i x64 3.10 test XVII [ATARI] Altirra x86 i x64 3.10 test XVII
Nowa wersja testowej Altirry, emulatora ATARI XE/XL/5200.  Ostatnia pełna wersja tego emulatora, jaka publicznie została udostępniona to Alirra 3.00 z 28 grudnia 2017 r.
Komentarze

T-shirt "Starblade C&E 1986"

Retro T-Shirt Starblade C&E 1986 - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt