Bzdury rooleza...

[1] @ Poniedziałek, 29 Maja 2000 12:17CET

Heh... spamerów w sieci nie brakuje, nałogowo już wywalam wszelkie posty o nowych wirusach i "niesłychane" oferty polskich firm dzięki, którym zarobie krocie;). Do tego dzisiaj dołączył kolejny absurdalny łańcuszek: Drogi kliencie,
Nasz glowny konkurent, Nokia, rozdaje telefony komorkowe poprzez internet zadarmo.
Nasza firma Ericsson postanowila preciwstawic sie ich ofercie. Dlategotez takze postanowilismy rozporowadzac nasze najnowsze modele tefonow dostosowanych dla klientow szczegolnie zainteresowanych wspolpraca z siecia i-net.
Rozprowadzajac telefony za darmo mamy nadzieje podniesc prestiz firmy i wywolac ogolnoswiatowy oddzwiek.
Jedyne co musisz zrobic to wyslac te wiadomosc 8 przyjaciolom, Po 2 tygodniach otrzymasz telefon Ericsson T18.
Jezeli rozeslesz do 20 przyjaciol otrzymasz telefon Ericsson R320. Pamietaj aby wyslac kopie pod adres Anna.Swelund@ericsson.com
Best of luck
Anna Swelund Śmieszne, że ludzie są tak naiwni i wierzą w takie bzdury:). Tutaj macie oficjalne stanowisko Ericssona:).
wstecz29/05/2000 12:17
Inne treści związane z tematem
[FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058 [FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058
SpeedVicio udostępnił pełną wersję nakładki MedGUI - bardzo wygodnego interfejsu dla multiemulatora Mednafen, który sam w sobie jest raczej mało przyjazny w konfiguracji.
[multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15 [multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15
Po dlugiej przerwie pojawiła się aktualizacja multiemulatora DSP pozwalającego pobawić się maszynkami arcade i ośmiobitowcami - CPC, ZX Spectrum (z bardzo fajnie rozwiązanym podglądem plików), a także Colecovision, Nintendo 8 i CGB/GB. Dość nietypowy projekt na pierwszy rzut oka, jednak jeśli przyjrzymy się zagadnieniu od strony technicznej widać, że wszystko opiera się na ...
[Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167 [Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167
MameSick opublikował wersję swojej mutacji MAME 0.167 - MameUIFX. MameUiFX może poszczycić się jednym z ładniejszych GUI wśród klonów MAMEUI i jest jednym z najlepiej działających klonów tego multiemulatora.  
[arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167 [arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167
HbMame (HomeBrewMame) jest modyfikacją MAME umożliwiającą odpalenie nieoficjalnych gier na sprzęt arcade obsługiwany przez MAME - nieoficjalne, amatorskie to wcale nie znaczy, że gorsze.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix) [AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix)
Po makabrycznie długim czasie Frode Solheim twórca emulatora FSUAE Frode Solheima, bazującej na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, a w zasadzie bardzo przyjemnego połączenie pythoona z WinUAE, w końcu zdecydował się zakończył pracę nad nową wersją swojego programu. Warto sięgnąć przy mocniejszym kompie, przy słabszym lepiej pobawić się WinUAE.
Komentarze

T-shirt "CGB Yoshi"

Retro T-Shirt CGB Yoshi - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2019 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt