!

Atari800 Dos 1.0.0

[0] @ środa, 24 Maja 2000 04:35CET

Atari800 dla dosu jest przynajmniej dla mnie najmilszym emulatorem Atarek XE/XL dla PeCeta, co prawda jego kompatybilność jest ponoć niższa od AtariWin ale i tak go będę chołubił [a jest pod Dos, nie lubię oglądać pulpitu, wybierać z listwy, grzebać się oknach, ja tam lubie shella;)]. Spora ilość zmian, warto może przypomnieć sobie jak to było kiedy cięło się w Pitfalla 2 albo w Tomahawka:).

Vox populi

Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(

Dodaj komentarz!!!!

Nick
Email
Www
Komentarz
 
wstecz24/05/2000 04:35
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Starblade C&E 1986 60,95zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Atari ST - trzmiel 52,00zł - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU