!

A-SATURN - złe wieœci.

[0] @ Czwartek, 2 Marca 2000 10:50CET

Azuco, autor najbardziej zaawansowanego emulatora konsoli SEGA SATURN - A-SATURN przerwał pracę nad projektem. Dlaczego ?
Pisze o tym na swojej stronie.
I have a nervous break down by A-SATURN. I will don't open A-SATURN's source code. It's a bad news because A-Saturn was one of the most promising emulators, and is the most complete Saturn emulator. The problem is he wont released the source code, so nobody can continues it. Let's hope something while I'm hearing Do You Wanna Dance (J. Rivers) :)
Szkoda.

Vox populi

Ten artykuł nie byl jeszcze komentowany:(

Dodaj komentarz!!!!

Nick
Email
Www
Komentarz
 
wstecz02/03/2000 10:50
W ramach wolnego czasu odtwarzam stare magazyny komputerowe i prowadzę serwis emulacyjny try2emu. Jeżeli uważasz, że moja publiczna działalność możesz postawić mi kawę, a kawę lubię;). Wspierając mnie, otrzymujesz w nagrodę dostęp do pełnych pdf'ów publikowanych magazynów - czyli dokładnie takich jakie spełniają zamierzenia tego projektu.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ostatnio dodane pliki

Retro T-shirt

Retro T-Shirt Bajtek 2-1986 61,10zł - męski podkoszulek
Retro T-Shirt Gryzor M.Stawicki 87 54,05zł - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run Kreator okładek na kasety Kreator kalendarzy Alpha

© Try2emu 1999 - 2026 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Kontakt Polityka Prywatności OWU