3d w emulacji

[1] @ Sobota, 22 Kwietnia 2000 04:06CET

Skomentuj

Na łamach Sterovision ukazał się mały artykuł o wspólpracy okularów 3d z emulatorów, wynika z niego dość jasno, że jeżeli posiadacie okulary 3d [np. Elsy] i jeszcze nie próbowaliście używać ich podczas zabawy z emulatorami, koniecznie musicie to naprawić:). Pseudo 3d w grach pod ultrą, impactem czy tez Bleemem nabiera całkowicie nowego wymiaru. Jeżeli ktoś z Was ma takowy sprzęt, niech da znać jak to się naprawde sprawuje:).
Inne treści związane z tematem
Amiga Emulation Zone;
Serwis ten wzbogacił się o kolejne ADF'y: "Powerdrome", "One Step Beyond" oraz "Thunderblade". Wow, w życiu o takich grach na Ami nie słyszałem...
Emulacja Atari pod Amigą;
Tak jak obiecałem kilka dni temu wrzuciłem na AArea kilka emulatorów Atarek dla komputerów Amiga. Tak więc posiadacze Amig będą za ich pomocą mogli się pobawić się m.in. Atari XE/XL oraz konsolkami Atari 2600 i Atari 5200.
Emulacja Atari pod Amigą;
Mam Amige i chce sobie zaemulować na niej ... powiedzmy `małe` Atari, nic trudnego. Na AArea znajdziecie opisy konfiguracji amigowskich emulatorów Atari, wraz z klawiszologią.
Emulacja PS2 inaczej?;
Taką oto informację wytropiłem (?) na sieci: Tajwanscy naukowcy ze Laboratoriów Acer’a pracuja nad zbudowaniem procesora i odpowiedniego oprogramowanie, które umozliwia uruchamianie gier z konsoli PlayStation, oraz byc moze PlayStation 2 i PC, na dowolnym, stacjonarnym czytniku plyt ...
Komentarze

Tshirt "Lords of The Ring Part One"

Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2018 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt