[WWW] MAME.PL ... start

[2] @ !!! środa, 31 Sierpnia 2011 08:36 CET [31-08-2011 08:35 CET]

[WWW] MAME.PL ... start
Skomentuj

W skromnych zasobach polskiego internetu poświęconego emulatorom i retro zagościł nowy serwis, którego warto sobie zabookmarkować.  MAME.PL jak sama nazwa wskazuję ma zajmować się tematyka arcade bardziej lub mniej luźnie związanymi z największym projektem na emuscenie.

Największą nobilitacją serwisu to osoba, która jest prowodyrem powstania strony. Za informacje tam umieszczane odpowiada nikt inny, tylko Tomasz 'Dox' Slanina jeden z nielicznych polskich programistów, który wchodzi w skład MAME.Team. Trudno szukać bardziej kompetentnej osoby, mogącej zająć się komentowaniem informacji wypływających ze źródeł tego emulatora arcade.

 

Nowa strona poświęcona emulatorom arcade - MAME.pl, w której powstanie i prowadzenie zamieszany jest Dox;P
Dodatkowe informacje
Inne treści związane z tematem
[Arcade] Arcade x64/x86 0.192 [Arcade] Arcade x64/x86 0.192;
Arcade to nic innego, jak bazujący na kodzie autorstwa MameSick MameUIFX klon MAME, rozbudowywany przez Robbberta (MameUI32, MessUI, HomebrewMame).    
[Multi] Dev MAME [log only] [Multi] Dev MAME [log only];
Raz na jakiś czas będę publikował nowe deweloperskie binarki projektuMAME, natomiast BobBudowniczy będzie się starał na bieżąco śledzić zmiany w changelogu tego  największego projektu emulacyjnego. W wypadku binarek udostępniam także resztę plików z folderu MAME. Link ...
[arcade] Mame x64 i x86 0.192 [arcade] Mame x64 i x86 0.192;
Kolejna wersja MAME, i parę przegapionych w czasach odpoczynku, za nami. I znów zatwardziali arcadowcy i fani multiemulatora narzędzia do wszystkiego mają, co testować.
[Arcade] Mame Classic 9.0.0 [Arcade] Mame Classic 9.0.0;
Pojawiła się nowa wersja jednego z najstarszych, o ile nie najstarszy, frontend dla MAME - Mame Classic.
[Arcade] Arcade x64/x86 0.191 [Arcade] Arcade x64/x86 0.191;
Arcade to nic innego, jak bazujący na kodzie autorstwa MameSick MameUIFX klon MAME, rozbudowywany przez Robbberta (MameUI32, MessUI, HomebrewMame).