W poszukiwaniu "Różowej Pantery"

[2] @ Czwartek, 11 Listopada 2010 21:15CET

W poszukiwaniu \\\

William Cassidy na łamach "Oddysey 2 Home Page" opublikował historię gry "Trail of the Pink Panther" U.S.Games, która po załamaniu się rynku gier wideo w 1983 roku i pomimo rozpoczętej akcji promocyjnej, nigdy nie została opublikowana - gra miała pojawić się na prawdopodbnie na platformach ColecoVision, Atari XL/VCS i Oddysey.

Ostatnia wzmianka o tym tytule pojawiła się podczas licytacji na ebay'u w 2006 r. prototypu dla Atari VCS, gdy za prawie 5000$ zmieniła swojego właściciela (nowy kolekcjoner zdecydował się nie publikować dumpu tego kartridża).

 

Tagi: Philips, Classic99

wstecz11/11/2010 21:15
Inne treści związane z tematem
[CDi] FourDO 1.0.1.55 Alpha
Już po południu autor emulatora FourDo, którego kontynuacja w tej jest związana z pracą nad kodem FreeDo (projekt pierwszy autor zarzucił w marcu), oznajmił pojawienie się nowej wersji emulatora konsoli video Philips CDi. Niestety, błąd w pliku spowodował, że archiwum było kompletnie niedostępne, aż do teraz. Dla mnie i innych posiadaczy XP złe wieści - emulator ...
[CDi] FourDO 1.0.2.0 Alpha [CDi] FourDO 1.0.2.0 Alpha
Jest już lepiej - emulator w końcu działa pod Windows XP i można sprawdzić jak w rzeczywistości sprawdza się ten udawacz konsoli Philips Cdi. W nowej wersji dodano także obsługę NVRam:).  
[CDi] FourDO 1.0.2.0 Alpha SVN175 [CDi] FourDO 1.0.2.0 Alpha SVN175
Emulator konsoli 3DO  FourDo zyskał kolejne wpisy w repozytorium zawierające wstępną obsługę CD - do tej pory FourDo korzystał tylko z obrazów ISO.
[3DO] FourDO 1.0.3.0 Alpha [3DO] FourDO 1.0.3.0 Alpha
Nowa i oficjalna odsłona emulatora FourDO (4DO), kontynuatora Free3DO, w którym johnnydude bazując na doświadczeniach z wcześniejszymi wersjami 4DO nanosi własne zmiany. Obecna wersja oprócz obrazów płyt obsługuję także nośniki CD, a według zapewnień autora, w następnych wersjach można się spodziewać prac nad emulacją kontrolera.  
Dodatkowe informacje
Komentarze

T-shirt "Taito"

Retro T-Shirt Taito - męski podkoszulek
Newsy Linkownia Emulatory na PC Wideoteka Screenshoty Bajtek Reduks Ready.Run

© Try2emu 1999 - 2020 | Krzysztof 'Faust' Karkosza Google+Kontakt