Uaktualnienie Amiga Game Remakes Database

[2] # AmigaNews.de | Czwartek, 20 Stycznia 2011 11:18CET

Uaktualnienie Amiga Game Remakes Database
Skomentuj

Jedna z większych baz remejków gier, które ukazały się na Amigę uaktualniono o kolejne tytuły, w bazie znajduje się informacja o ponad 1000 grach, które doczekały się swojej przeróbki na wszystkie najważniejsze platformy sprzętowe i zawiera oprócz komercyjnych tytułów także linki do darmowych produkcji.

Ostatni wpis odsyła nas do zapowiedzi remejku GIANA SISTER na NINTENDO DS, które jest popełniany przez studio Destineer - to samo, które w swoich zapowiedziach (jesień, br.) ma remake DRAGON'S LAIR także dla NDS. Sądząc po screenach będzie to dośc wierna kopia tytułu sprzed lat.

Dodatkowe informacje
Inne treści związane z tematem
[FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058 [FRONTEND] MedGUI Reborn v0.058 ;
SpeedVicio udostępnił pełną wersję nakładki MedGUI - bardzo wygodnego interfejsu dla multiemulatora Mednafen, który sam w sobie jest raczej mało przyjazny w konfiguracji.
[multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15 [multi] DSP Emulator 0.16b2 VIP 25/10/15;
Po dlugiej przerwie pojawiła się aktualizacja multiemulatora DSP pozwalającego pobawić się maszynkami arcade i ośmiobitowcami - CPC, ZX Spectrum (z bardzo fajnie rozwiązanym podglądem plików), a także Colecovision, Nintendo 8 i CGB/GB. Dość nietypowy projekt na pierwszy rzut oka, ...
[Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167 [Arcade] MAMEUIFX x64/ x86 0.167;
MameSick opublikował wersję swojej mutacji MAME 0.167 - MameUIFX. MameUiFX może poszczycić się jednym z ładniejszych GUI wśród klonów MAMEUI i jest jednym z najlepiej działających klonów tego multiemulatora.  
[arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167 [arcade] HbMameUI/HbMame x86 i x64 0.167;
HbMame (HomeBrewMame) jest modyfikacją MAME umożliwiającą odpalenie nieoficjalnych gier na sprzęt arcade obsługiwany przez MAME - nieoficjalne, amatorskie to wcale nie znaczy, że gorsze.
[AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix) [AMIGA] FS-UAE Version 2.6.2 Stable (minor bugfix);
Po makabrycznie długim czasie Frode Solheim twórca emulatora FSUAE Frode Solheima, bazującej na kodzie pozostałych emulatorów z rodziny UAE, a w zasadzie bardzo przyjemnego połączenie pythoona z WinUAE, w końcu zdecydował się zakończył pracę nad nową wersją swojego ...