[ARCADE] SuperModel EasyBox frontend v0.0.3

[2] @ środa, 6 Kwietnia 2011 08:22CET

[ARCADE] SuperModel EasyBox frontend v0.0.3
Skomentuj

Tak jak już pisałem wcześniej, nie darzę frontendów dla SUPERMODELU wielkim zainteresowaniem - rozumiem, kiedy program wymaga rzeki parametrów ale w tym wypadku mamy ich aż cztery:).

Jednak jest jedna rzecz dość niewygodna - rozpiska klawiatury w poszczególnych grach i dopóki supermodel sam w sobie nie dorobi się ściągi, warto przychylniejszym okiem zerknąc na SuperModel Gui, który udostępnia w przejrzysty sposób ściągę z rozpiską klawiatury (pierwszy długi przycisk gdyby ktoś nie mógł tego namierzyć:)

 

Do ściągnięcia
Dodatkowe informacje
Inne treści związane z tematem
[MULTI] Pantheon 6.500 [MULTI] Pantheon 6.500;
Multiemulator Pantheon, programu autorstwa  Bostjana 'Grandy' Grandoveca i jego odsłona. I parę nowych tytułów (186) dla działu BBC Micro.
[SEGA] NOVA 0.1.6 [SEGA] NOVA 0.1.6;
Nowy emulator SEGI SATURN - NOVA (w pierwszych niepublicznych wersjach projekt nazywał się Kronos) autorstwa Steve Kwok. Miłe...
[multi] Higan 0.106 [multi] Higan 0.106;
Higan jest nowym dzieckiem Byuu, autora Bsnesa, bazujący głównie na jego kodzie emuluję cała rodzinę konsol: Famicom (NES8), Super Famicom (SNES), Super Game Boy, BS-X Satellaview, Sufami Turbo, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance, WonderSwan i WonderSwan Color, a od tej ...
[arcade] Demul v0.7 WIP 11/11/17 [arcade] Demul v0.7 WIP 11/11/17;
Team Demula emulatora Segi Dreamcast/Systemu NAOMI zdecydował się publikować wersje testowe  swojego programu. Zachęcam do samodzielnego śledzenia zmian w tym projekcie na forum Emu-Rossija.  
[SEGA] NOVA 0.1.5;
Nowy emulator SEGI SATURN - NOVA (w pierwszych niepublicznych wersjach projekt nazywał się Kronos) autorstwa Steve Kwok, jak zwykle w przypadku nowych, świeżych projektów z początkowej serii z wersji na wersję widać postępy. Potem, czasami, trudno zauważyć.